Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 20:10:29

Ігор Ушарук: "Десна" готова була надати фінансові гарантії в розмірі 10 мільйонів доларів для участі в ПЛ"

07.07.2014   08:09Агенцiя

Виконавчий директор чернігівського клубу запевнив, що команда, попри проблеми з інфраструктурою, готувалася до підвищення в класі.

— Ігоре Миколайовичу, не секрет, що «Десну» розглядали як кандидата на вихід до еліти. Але чомусь це питання доволі швидко відійшло на другий план…

— Узагалі-то, почати варто з того, що ми самі не горіли бажанням підвищитися в класі. На сезон перед командою такого завдання не стояло. Йшлося про місце в першій п’ятірці, із чим хлопці успішно впоралися. Ідею ж перевести «Десну» в еліту висунув президент «Дніпра» Ігор Коломойський. Та, як бачите, до конкретики справа так і не дійшла. Після відмови «Севастополя» брати участь у новому чемпіонаті, питання із 16-ю командою стало неактуальним. Хоча не приховуватиму, що коли цей варіант стали обговорювати всерйоз, ми були готові піти достроково на підвищення в класі.

— Ризики усвідомлювали?

— Я говорив неодноразово з президентом. Він усвідомлював, наскільки важливим і відповідальним може бути крок виходу до прем’єр-ліги й, водночас, був готовий на нього піти.

— Але ж, окрім бажання, пот­рібно мати ще й відповідну інфраструктуру?

— Так, щодо інфраструктури в нас були великі зауваження, тож тимчасово матчі могли проводити в іншому місті, та за цей час вирішували би домашні проблеми.

— Тобто, в перспективі ви розглядали варіант із переїздом, наприклад, до Борисполя, де є стадіон, що відповідає вимогам ПЛ?

— Звичайно. Ми були готові тимчасово переїхати й до Борисполя.

— А з головним тренером Олександром Рябоконем була взагалі розмова в контексті перспектив дострокового виходу до вищого дивізіону?

— Коли це питання активно обговорювалося, Олександр Рябоконь перебував за межами України. Але ми підтримували зв’язок у телефонному режимі. Звичайно, команда за умови виходу до прем’єр-ліги вимагала підсилення. У перспективі це питання обговорювалося б із президентом клубу.

— Ігоре Миколайовичу, а фінансово «Десна» була готова до такого кроку, адже керівництво прем’єр-ліги вимагало від клубів фінансових гарантій в розмірі 10 мільйонів доларів…

— Про цю суму знаємо. Я неод­норазово спілкувався з президентом, і він мене запевнив, що це для нас не проблема. Якщо потрібно, 10 мільйонів доларів поклали би на рахунок.

— Із такими фінансовими тилами, чи можна говорити, що в новому сезоні команда боротиметься за вихід до прем’єр-ліги?

— Які завдання виконуватимемо в новому сезоні, поки конкретно сказати не можу. Відповім на це запитання вже після зустрічі з очільником клубу.

— Якщо вже заговорили про фінанси, то на Конференції ПФЛ у Полтаві згадували про боржників. «Десна», між іншим, там також фігурувала…

— Борги і справді є за два місяці. Але можу вас запевнити, що їх буде оперативно ліквідовано. Я вважаю, що на цьому питанні не потрібно навіть акцентувати увагу, настільки воно не суттєве.


http://ukrfootball.ua/news/igor-usharuk-desna-gotova-bula-nadati-finansovi-garantiyi-v-rozmiri-10-milyoniv-dolariv-dlya
 

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.