Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 21:06:53

Чернігівські спортсмени завойовують медалі різного ґатунку

02.07.2014   08:05

Багата чернігово-сіверська земля на талановиту й обдаровану молодь, зокрема, й у спорті.

Всього з початку 2014 року спортсменами області на офіційних міжнародних змаганнях завойовано 28 медалей з семі видів спорту. Це свідчить про те, що на Чернігівщині такі дбають про розвиток фізичної культури та спорту, дбайливо зберігають традиції виховання чемпіонів та активно популяризують здоровий спосіб життя. Про все це говорили під час чергового брифінгу для представників засобів масової інформації, який відбувся 1 липня.

За словами заступника директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту – начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігоря Григор’єва, до складу збірних команд України входять 176 спортсменів Чернігівщини. На сьогодні фаховим тренерським складом області підготовлено 12 майстрів спорту, 30 кандидатів у майстри спорту і 68 першорозрядників. Ми звикли до високих спортивних досягнень Андрія Деріземлі, Сергія Семенова, Артема Прими, Олени Костевич, Марії Буйок та поряд з ними вже зростають нові чемпіони, такі як Віталій Євтушенко, Дар`я Рожнятовська, Андрій Гребенюк, Дмитро Манжай.

Загалом для занять фізичною культурою і спортом в області функціонують 26 стадіонів, 415 спортивних залів, 10 критих плавальних басейнів, 1167 спортивних майданчиків, 771 футбольне поле, 41 фізкультурно-оздоровчий центр, 7 лижних, 4 веслувальні та 1 кінно-спортивна бази, а ще 109 стрілецьких тирів та 124 тренажерних залів. Всього до занять спортом та фізичною культурою на даний час залучено понад 60 тисяч осіб.

Поряд із олімпійськими видами спорту, значну увагу приділяють і розвитку фізукльтурно-оздоровчої і реабілітаційної роботі з інвалідами.

Але, як і в будь-якій галузі, проблемні питання виникають і в сфері фізичної культури та спорту. Зокрема, в області відсутні криті спортивні споруди великих розмірів з трибунами для глядачів, які б відповідали міжнародним стандартам. У Чернігові вже розпочали розробку проектно-кошторисної документації для будівництва комплексного спортивного центру зі стрілецьким тиром та ігровими залами. Вирішення цього питання дасть можливість спортсменам вести підготовку до важливих змагань протягом усього року.

З казначейськими непроплатами пов’язана і затримка реконструкції легкоатлетичних доріжок на стадіоні Державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів». Але, за словами Ігоря Григор`єва, кількість секцій з легкої атлетики не скорочується. Попри відсутність належної бази для підготовки, чернігівські атлети продовжують перемагати на рівні країни.

Потребує покращення і матеріально-технічна база дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Це питання наразі опрацьовується на рівні Міністерства молоді та спорту України.

За допомогою обласного осередку Національного олімпійського комітету України на Чернігівщині продовжується розвиток Олімпійського руху, професійного спорту та здорового способу життя. Про це повідомила секретар обласного осередку НОК Ніна Лемеш. Тільки у цьому році за їх підтримки відбулась велика кількість спортивних заходів, серед яких «Олімпійський день», «Олімпійське лелеченя», «Тато, мама, я – спортивна сім’я» та інші. Наразі робота по залученню дітей до фізичної культури і спорту активно проводиться в закладах оздоровлення та відпочинку.

Своїми враженнями про ХІ зимові Паралімпійські ігри, які пройшли в м. Сочі поділився срібний призер Ігор Рептюх. Він, зокрема, зазначив, що держава виконала всі забов`язання щодо забезпечення команди всім необхідним. Тому спортсмени зі свого боку доклали максимум зусиль щоб досягти високих спортивних результатів.
 

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.