Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 13:13:03

Чернігівець Владислав Смолянко серед переможців першого етапу Кубка України з ракетомодельного спорту

21.05.2014   09:14Агенцiя

У Дніпропетровську (на аеродромі "Кам’янка") відбувся перший етап Кубка України з ракетомодельного спорту, в якому взяли участь спортсмени з Дніпропетровська, Чернігова, Івано-Франківська та Харкова.

У класі моделей радіокерованих планерів S8D/P найкращим став Олександр Головін (Дніпропетровськ), друге місце посів Ігор Волканов (Дніпропетровськ), третє – Владислав Смолянко (Чернігів).

У класі ракетопланів S8E/P перемогу виборов Віталій Смолянко (Чернігів), слідом фінішували Ігор Волканов (Дніпропетровськ) і Богдан Рапалюк (Івано-Франківськ).

sport.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини