Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:22:41

Гра поколінь. ВІДЕО

03.05.2014   10:17Агенцiя

Старенький шкіряний м’яч, форма улюбленої команди, збиті коліна і меганастрій - це все про улюблений спосіб відпочинку хлопчаків із будь – якого чернігівського двору. Кожен з них, забиваючи гол, уявляє себе як мінімум Андрієм Шевченком.

 

Щоб хоч трішки наблизити юнацьке захоплення до професійної діяльності був проведений Чемпіонат Стародавнього Чернігова з футболу. Організоване виключно на голій ініціативі двох молодих прихильників спорту Артема Селезня та Іллі Седеня, змагання набуло чималого розголосу. Яскравим свідчення цього є чимала кількість команд – 16.

Єдина вимога до учасників – вік, не більше 20 років. Здорова спортивна конкуренція зробила своє діло, не зважаючи на те, що поле було не зовсім комфортне (змагання проходило на полі 17 школи), абсолютним чемпіоном стала команда «Молодіжка».

До того ж були запропоновані такі номінації:
Кращий воротар – Влад Сетров («Молодіжка»);
Кращий бомбардир – Павло Федосов («Безнадійні»);
Кращий гравець – Олександр Осипенко («Імпульс»).

Головним здобутком як організаторів так і учасників є те, що свій вільний час вони витратили не на комп’ютерні ігри чи тим паче розпиття пива, а на свіже повітря, активний відпочинок та популяризацію здорового способу життя.

Тож не гайте часу – створюйте свою команду і нумо на футбол!


Наталія Іващенко
 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».