Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 14:28:59

Проходимо початкову військово-спортивну підготовку у "СОТі"

02.05.2014   13:59Агенцiя

Протягом кількох останніх місяців українці живуть під постійним «інформаційним обстрілом».

Нестабільна економічна і політична ситуація в державі спонукає пересічних громадян до дій: хтось йде до військкомату, хтось стає волонтером Червоного хреста, а хтось шукає необхідних для себе знань у військово-спортивних клубах. Про один з таких клубів, що діє у Чернігові, розповімо далі.

Катерина виросла в родині військового, тож бажання бути готовою до будь-яких життєвих ситуацій для неї цілком природне. Звичайно ж, події, які відбуваються в державі не залишили дівчину байдужою. Спершу вона пройшла курси першої медичної допомоги на базі товариства Червоного хреста. Далі більше, бажання не залишитися безпомічною підштовхнуло дівчину шукати курси початкової військової підготовки. Вона знайшла те, що шукала. З березня нинішнього року такі курси чернігівцям пропонує військово-спортивний клуб «СОТа».

Інструктори та наставники, які працюють із бажаючими пройти своєрідний курс молодого бійця, це колишні або діючі співробітники спецпідрозділів. Займаються з «Курсантами» за самотужки розробленою програмою, що складається з двох блоків.

Основи поводження зі зброєю «курсанти» освоюють за допомогою електропневматичних копій гвинтівок, які за словами інструкторів абсолютно безпечні. Окрім того, до першого блоку входить вивчення певних тактичних елементів. Другий же блок, включає в себе тренування навичок поведінки в екстремальних умовах.

Серед іншого, вивчають на курсах і основи тактичної медицини: як правильно евакуювати поранених, надати їм першу допомогу. Саме цей фактор привернув до курсів увагу нашої героїні Катерини, яка впевнена — жодні знання не бувають зайвими.

Ще один важливий момент, для багатьох «курсантів» «СОТи» — аполітичність клубу, який співпрацює лише з військкоматом та Чернігівською міськрадою. Жодних політичних контактів клуб не має, а відтак і грошовитих спонсорів. Не зважаючи на це курси безкоштовні. Єдине, що доводиться купувати бажаючим їх пройти — спеціальні кульки для пневматичних гвинтівок.

ЧОДТРК

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.