Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 13:42:16

Проходимо початкову військово-спортивну підготовку у "СОТі"

02.05.2014   13:59Агенцiя

Протягом кількох останніх місяців українці живуть під постійним «інформаційним обстрілом».

Нестабільна економічна і політична ситуація в державі спонукає пересічних громадян до дій: хтось йде до військкомату, хтось стає волонтером Червоного хреста, а хтось шукає необхідних для себе знань у військово-спортивних клубах. Про один з таких клубів, що діє у Чернігові, розповімо далі.

Катерина виросла в родині військового, тож бажання бути готовою до будь-яких життєвих ситуацій для неї цілком природне. Звичайно ж, події, які відбуваються в державі не залишили дівчину байдужою. Спершу вона пройшла курси першої медичної допомоги на базі товариства Червоного хреста. Далі більше, бажання не залишитися безпомічною підштовхнуло дівчину шукати курси початкової військової підготовки. Вона знайшла те, що шукала. З березня нинішнього року такі курси чернігівцям пропонує військово-спортивний клуб «СОТа».

Інструктори та наставники, які працюють із бажаючими пройти своєрідний курс молодого бійця, це колишні або діючі співробітники спецпідрозділів. Займаються з «Курсантами» за самотужки розробленою програмою, що складається з двох блоків.

Основи поводження зі зброєю «курсанти» освоюють за допомогою електропневматичних копій гвинтівок, які за словами інструкторів абсолютно безпечні. Окрім того, до першого блоку входить вивчення певних тактичних елементів. Другий же блок, включає в себе тренування навичок поведінки в екстремальних умовах.

Серед іншого, вивчають на курсах і основи тактичної медицини: як правильно евакуювати поранених, надати їм першу допомогу. Саме цей фактор привернув до курсів увагу нашої героїні Катерини, яка впевнена — жодні знання не бувають зайвими.

Ще один важливий момент, для багатьох «курсантів» «СОТи» — аполітичність клубу, який співпрацює лише з військкоматом та Чернігівською міськрадою. Жодних політичних контактів клуб не має, а відтак і грошовитих спонсорів. Не зважаючи на це курси безкоштовні. Єдине, що доводиться купувати бажаючим їх пройти — спеціальні кульки для пневматичних гвинтівок.

ЧОДТРК

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини