Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 23:28:47

Спорт гартує характер і допомагає в роботі

29.12.2011   08:14

Ряд важливих аспектів діяльності обговорили правоохоронці на позачерговій конференції Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

105 делегатів від об’єднаних колективів та колективних членів організації мали на меті привести Статут Чернігівської обласної організації “Динамо” України у відповідність до нового Статуту товариства “Динамо” України.

В роботі зібрання взяли участь ряд керівників правоохоронних відомств області. Конференцію очолив голова Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександр Михайлик.

Доповідач – перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України Віктор Руденко поінформував членів Президії та присутніх делегатів про підсумки сплати членських внесків у поточному році, результати виступів збірних команд Чернігівської обласної організації “Динамо” у чемпіонатах України зі службово-прикладних видів спорту, а також зміст цьогорічної Спартакіади серед колективів фізичної культури силових структур області.

В ході обговорення учасники засідання одноголосно затвердили зміни до Статуту.

Потім колективи, які посіли призові місця в змаганнях “Динаміади-2011”, а також громадський актив і спортсмени організації, отримали нагороди з рук голови Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександра Михайлика:

– за ІІІ місце в змаганнях “Динаміади-2011” року – колектив Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації;

– за ІІ місце – колектив Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України;

– за І місце – колектив Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській в області.

За внесений вагомий вклад у співпрацю та розвиток фізичної культури і спорту були нагороджені Олександр Єфименко (Управління МВС), Олексій Шеремета (Чернігівський юрколедж Державної пенітенціарної служби), Валерій Кисіль (Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації), Костянтин Ніколайцев (Управління МНС), Василь Литвинов (Чернігівський прикордонний загін), Олександр Ничипоренко (Управління Служби безпеки), Олександр Михайленко (Чернігівська митниця), Наталія Кисельова (Управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань), Ярослав Тищенко (Прокуратура області), Василь Яковенко (військова частина 3041 м. Славутич), Олександр Граб (Управління Державної служби охорони при УМВС), Микола Василенко (військова частина 3066). Почесною грамотою “Динамо” нагороджений Анатолій Легеда.

З 17 по 18 грудня у Києві відбулися Всеукраїнські змагання під гаслом “Динамо” – дітям України серед юнаків та дівчат. Збірна команда Чернігівської обласної організації “Динамо” завоювала І місце.

Олександр Михайлик вручив посвідчення “Юного динамівця”, значки, грошові премії та новорічні подарунки юним спортсменам-перможцям – Дарії Рожнятовській і Юлії Тимошко, які займаються в школі “Динамо” кульовою стрільбою. Також був відзначений Віктор Прокопович, який займається в школі “Динамо” вільною боротьбою і Даніїл Козлов, який займається в школі “Динамо” панкратіоном

Із заключним словом перед присутніми виступив голова Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександр Михайлик, він високо оцінив значення спорту в повсякденній роботі правоохоронців та побажав колегам подальших успіхів і здобутків

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».