Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 13:05:15

Спорт гартує характер і допомагає в роботі

29.12.2011   08:14

Ряд важливих аспектів діяльності обговорили правоохоронці на позачерговій конференції Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

105 делегатів від об’єднаних колективів та колективних членів організації мали на меті привести Статут Чернігівської обласної організації “Динамо” України у відповідність до нового Статуту товариства “Динамо” України.

В роботі зібрання взяли участь ряд керівників правоохоронних відомств області. Конференцію очолив голова Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександр Михайлик.

Доповідач – перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України Віктор Руденко поінформував членів Президії та присутніх делегатів про підсумки сплати членських внесків у поточному році, результати виступів збірних команд Чернігівської обласної організації “Динамо” у чемпіонатах України зі службово-прикладних видів спорту, а також зміст цьогорічної Спартакіади серед колективів фізичної культури силових структур області.

В ході обговорення учасники засідання одноголосно затвердили зміни до Статуту.

Потім колективи, які посіли призові місця в змаганнях “Динаміади-2011”, а також громадський актив і спортсмени організації, отримали нагороди з рук голови Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександра Михайлика:

– за ІІІ місце в змаганнях “Динаміади-2011” року – колектив Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації;

– за ІІ місце – колектив Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України;

– за І місце – колектив Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській в області.

За внесений вагомий вклад у співпрацю та розвиток фізичної культури і спорту були нагороджені Олександр Єфименко (Управління МВС), Олексій Шеремета (Чернігівський юрколедж Державної пенітенціарної служби), Валерій Кисіль (Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації), Костянтин Ніколайцев (Управління МНС), Василь Литвинов (Чернігівський прикордонний загін), Олександр Ничипоренко (Управління Служби безпеки), Олександр Михайленко (Чернігівська митниця), Наталія Кисельова (Управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань), Ярослав Тищенко (Прокуратура області), Василь Яковенко (військова частина 3041 м. Славутич), Олександр Граб (Управління Державної служби охорони при УМВС), Микола Василенко (військова частина 3066). Почесною грамотою “Динамо” нагороджений Анатолій Легеда.

З 17 по 18 грудня у Києві відбулися Всеукраїнські змагання під гаслом “Динамо” – дітям України серед юнаків та дівчат. Збірна команда Чернігівської обласної організації “Динамо” завоювала І місце.

Олександр Михайлик вручив посвідчення “Юного динамівця”, значки, грошові премії та новорічні подарунки юним спортсменам-перможцям – Дарії Рожнятовській і Юлії Тимошко, які займаються в школі “Динамо” кульовою стрільбою. Також був відзначений Віктор Прокопович, який займається в школі “Динамо” вільною боротьбою і Даніїл Козлов, який займається в школі “Динамо” панкратіоном

Із заключним словом перед присутніми виступив голова Чернігівської обласної організації “Динамо” Олександр Михайлик, він високо оцінив значення спорту в повсякденній роботі правоохоронців та побажав колегам подальших успіхів і здобутків

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини