Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 16:06:43

Півзахисник "Десни": Президент клубу мріє про вихід у півфінал Кубку. Хочемо його порадувати"

26.03.2014   08:55Агенцiя

Полузащитник «Десны» Владимир Чуланов в интервью телеканалу «Футбол 1» рассказал о предстоящем поединке ¼ Кубка Украины против «Шахтера».

- Люди в Чернигове уже готовятся к матчу, просят билеты. Друзья спрашивают о билетах на игру. Настраивать на такого соперника нас не надо. «Шахтер» - есть «Шахтер». Это команда европейского уровня. Президент нашего клуба мечтает о выходе в полуфинал Кубка. Дай Бог, чтобы мы его порадовали, а сами заработаем какие-то премиальные и подарим нашему городу праздник, - рассказал футболист.

Напомним, что 26-го марта будут сыграны матчи четвертьфинала Кубка Украины. Первыми победителя определят черниговская "Десна" и донецкий "Шахтер", которые выйдут на поле стадиона им. Юрия Гагарина в 14:00.

footboom.com

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29

Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.

На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46

На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.

12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19

День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини