Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 16:24:42

Волейбольні пристрасті у Чернігівському педагогічному. ФОТОрепортаж

24.03.2014   14:26Агенцiя

В спортивному залі Чернігівського Національного педагогічного університету ім.Шевченка відбулася знакова зустріч двох грізних волейбольних суперників.

До нас завітала команда «Кримсода» яка звісно одна з найкращих. Зал був забитий вболівальниками. Шалений тиск. Шалена підтримка. Не дивлячись на грізного суперника, який спромігся укомплектувати команду іменитими гравцями, наш «Буревісник» показав достойну гру. А суперникам треба задуматись, адже попереду ще три  гри відповіді.

З рахунком 2-2 розпочалася 5-та партія. «Буревісник» веде гру по очкам. Але щось застопорилось, чи то суперники поміняли тактику та ввели свіжі сили. Бо тренерський состав таки сильно нервував. Так що перемога «Кримсоді» далась не легко. Хай знають наших.

А нашим хлопцям хотілося б побажати гарного настрою, зарплати такої як у суперників. Ну і звісно впевненої перемоги.