Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:03:32

Майбутні офіцери, фахівці з фізичної підготовки та спорту, практикуються у військових частинах

01.03.2014   10:28

Курсанти випускного курсу Військової академії (м. Одеса), факультету високомобільних десантних військ та розвідки, які навчаються за спеціальністю «фізична підготовка та спорт», набувають практичних навичок у військових частинах Збройних Сил України.

Зокрема, курсанти Володимир Харковець та Віктор Стасюк проходять стажування на посадах начальників фізичної підготовки і спорту відповідно у 91-му інженерному полку оперативного командування «Південь» Збройних Сил України, що в м.Охтирка на Сумщині та у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в с.Десна на Чернігівщині.

За кожним курсантом-стажером закріплені досвідчені офіцери-наставники, які передають їм набуті знання.
Курсанти практикуються у проведенні комплексних та контрольних заняттях з фізичної підготовки з різними категоріями особового складу, в системі роботи начальника фізичної підготовки і спорту відпрацьовують плануючу та звітну документацію, вчаться веденню обліку фізичної підготовки в частинах.

Крім цього вони беруть активну участь в організації та проведенні спортивних змагань, проводять тренування у спортивних секціях тощо. Так, курсант Володимир Харковець в якості судді проводив змагання на першість частини з волейболу. А курсант Віктор Стасюк, має серед особистих здобутків чорний пояс, перший Дан з Таєквон-до, та звання КМС з універсального бою, є багаторазовим призером та чемпіоном України з цих видів спорту, у складі збірної України виборював призові місця на Чемпіонатах Світу та Європи. Це дає йому можливість на високому рівні проводити заняття з рукопашного бою з військовослужбовцями центру та надавати допомогу у проведені тренувань та змагань з боксу.

За словами командування частин, майбутні офіцери досягли впевненості в своїх діях, отримали практичний досвід та максимум знань, які знадобляться їм для подальшої офіцерської служби.
 

Останні новини Чернігівщини

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини