Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 06:37:49

Майбутні офіцери, фахівці з фізичної підготовки та спорту, практикуються у військових частинах

01.03.2014   10:28

Курсанти випускного курсу Військової академії (м. Одеса), факультету високомобільних десантних військ та розвідки, які навчаються за спеціальністю «фізична підготовка та спорт», набувають практичних навичок у військових частинах Збройних Сил України.

Зокрема, курсанти Володимир Харковець та Віктор Стасюк проходять стажування на посадах начальників фізичної підготовки і спорту відповідно у 91-му інженерному полку оперативного командування «Південь» Збройних Сил України, що в м.Охтирка на Сумщині та у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в с.Десна на Чернігівщині.

За кожним курсантом-стажером закріплені досвідчені офіцери-наставники, які передають їм набуті знання.
Курсанти практикуються у проведенні комплексних та контрольних заняттях з фізичної підготовки з різними категоріями особового складу, в системі роботи начальника фізичної підготовки і спорту відпрацьовують плануючу та звітну документацію, вчаться веденню обліку фізичної підготовки в частинах.

Крім цього вони беруть активну участь в організації та проведенні спортивних змагань, проводять тренування у спортивних секціях тощо. Так, курсант Володимир Харковець в якості судді проводив змагання на першість частини з волейболу. А курсант Віктор Стасюк, має серед особистих здобутків чорний пояс, перший Дан з Таєквон-до, та звання КМС з універсального бою, є багаторазовим призером та чемпіоном України з цих видів спорту, у складі збірної України виборював призові місця на Чемпіонатах Світу та Європи. Це дає йому можливість на високому рівні проводити заняття з рукопашного бою з військовослужбовцями центру та надавати допомогу у проведені тренувань та змагань з боксу.

За словами командування частин, майбутні офіцери досягли впевненості в своїх діях, отримали практичний досвід та максимум знань, які знадобляться їм для подальшої офіцерської служби.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі 19:18

Нині поліцейські встановлюють особу, що зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Виявлено 84 нових випадків COVID-19

Виявлено 84 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 вересня в області зафіксовано 84 нових випадків COVID-19.

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти 14:59

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого на основі звернень та консультацій з регіонами переглянули карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА 14:42

Рівень підготовки теплогенеруючих підприємств та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2020-2021 рр., а також розрахунки за спожиті послуги – основні питання засідання Антикризового енергетичного штабу, який 18 вересня в онлайн–режимі провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини 14:34

21 вересня - День міста Чернігова та 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого міста. Цей день назавжди увійшов у його історію як уособлення вдячної пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.