Чернігівщина пишається своїми олімпійцями
28 лютого в актовому залі Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулася зустріч спортсменів-учасників ХХІІ зимових Олімпійських ігор 2014 року - біатлоністів Андрія Дериземлі, Артема Прими, Сергія Семенова та його тренера Олександра Семенова з представниками засобів масової інформації області.
У заході також взяли участь директор Департаменту сім’ї, молоді і спорту ОДА Оксана Сердюк, заступник директора Департаменту, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Григорьєв та Відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш.
На початку зустрічі Оксана Сердюк висловила велику подяку спортсменам за те, що представляли Україну на зимових Олімпійських іграх та досягли високих вершин, і побажала їм подальших перемог як у спорті, так і в особистому житті.
У свою чергу спортсмени поділились з журналістами та гостями своїми враженнями від участі в Олімпійських іграх. Вони розповіли, що самі ігри були проведені на високому організаційному рівні. Серед яскравих моментів що їм запам’ятались – жіноча і чоловіча естафети біатлоністів та церемонія закриття Олімпіади. Загалом, у всіх учасників Олімпіади залишились тільки позитивні враження та емоції, і вони заявили про готовність показати кращий результат у наступних змаганнях.
На завершення зустрічі, олімпійці подякували всім вболівальникам за підтримку, яка на їхню думку надає сили для подальших тренувань, закликали всіх слідкувати за своїм здоров’ям, займатися спортом, кататися на лижах, і безумовно, залучати дітей до занять спортом.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю 13:33
Увечері 3 січня до поліції надійшло повідомлення від мешканки одного з сіл Куликівської громади Чернігівського району про те, що її колишній чоловік погрожує їй та її співмешканцю гранатою. В будинку в цей час перебувала дитина.
У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у наркоторгівлі 13:32
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю та слідчими за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури викрили незаконну діяльність 44-річного мешканця Прилук, який займався збутом наркотиків.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:29
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
“Вогні різдвяного Бродвею” у філармонійному центрі 13:26
Різдвяно-новорічні свята — час, коли кожен відчуває справжню магію і ніби стає частинкою казки, що відбувається навколо: світ наповнюється особливою тишею, а небо світиться теплими зорями...
2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору 13:24
З 1 січня 2026 року для фізичних осіб – підприємців, які працюють на першій та другій групах єдиного податку, діятимуть нові розміри ставок єдиного податку та військового збору.