У Чернігові відбувся "Зимовий пікнічОК". ВІДЕО
8 лютого на лижню покликав чернігівців Клуб прихильників біатлону імені Андрія Дериземлі.
![](/uploads/7012-m.jpg)
Перші учасники змагань з’явилися на лижні о дев’ятій ранку. Як і належить, пройшли реєстрацію і відправилися розминатися. Підтримати олімпійців активно зважилися більше п’ятдесяти чоловік.
Людмила Шандренко, президент фан -клубу біатлону імені Андрія Дериземлі, каже:
– Спорт всегда об’єднує. Об’єднує людей різної нацональності, різного віросповідання, різніх політічніх поглядів. Байдуже в якому краї ми живемо, альо спорт об’єднує всех.
Перед стартом – підняли прапор. Зробив це чотириразовий учасник олімпіад, біатлоніст В’ячеслав Деркач. Чернігівська область виховала лідерів українського біатлону і лижних гонок. І зараз вони в Сочі.
В’ячеcлав Деркач, учасник Олімпійських ігор (1998, 2002, 2006, 2010) висловив такі побажання українським спортсменам:
– Попутного вітру . Найголовніше, щоб кулі задувало в мішені. Вони, як би попадали. Щоб хлопці стріляли відмінно і швидко бігли.
На пікнічок зібралися і малюки, яким потрібна допомога, щоб надіти лижі, і досвідчені спортсмени- аматори. А ще багато дівчат, для яких – це перші кроки на лижні.
Анастасія Дрижак, вболівальниця збірної України з біатлону :
– Я сама дівуюсь, что я тут роблю? Тому що стаю третій раз в жітті на лижі. Захопитися лижами – це така авантюра для мене. Ну біатлон люблю. Один раз обмовилась, що – це клуб не любителів біатлону, а любителів біатлоністів.
На лижні розпочалося найцікавіше. По традиції на початку змагань була лижна естафета, яка складалась з трьох етапів. На першому етапі бігти довелося найменшим членам родин та команд учасниць, далі естафету прийняли жінки і на останньому колі довелось бігти та фінішувати чоловікам.
Далі було ще цікавіше, до лижних перегонів додалась стрільба, тут і почався справжній біатлон! На стрільбищі потрібно було влучити м’ячем в невеличкий щит. Для подолання вогневого рубежу давалося два патрони, якщо влучив – продовжуєш гонку, промах – відправляє на штрафне коло.
Потім відбувалися гонки на санчатах, потрібно було, щоб кожного учасника команди тягнули інші учасники. Деякі команди на витримали і зійшли з цього виду змагань.
Костянтин, член фан -клубу біатлону імені Андрія Дериземлі, розповідає:
– Емоції ось тут десь клекочуть ! ! Все чудово і хочеться, щоб все це передалося команді України . Причому не тільки в біатлоні, лижах, а взагалі. Всі, хто туди поїхав – великі молодці.
Ярослав Кіянец, член фан -клубу біатлону імені Андрія Дериземлі:
– Ми їх хочемо якось підтримати. Енергію наших сердець передати команді. Щоб вони відчули нашу підтримку.
Після змагань, за традицією фан -клубу, – гарячий чай і фірмовий куліш.
Сюжет Дмитро Евчин, Сергій Коваль, Подробиці, телеканал Інтер
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.