У Плисках відбувся Кубок області з футболу серед ветеранів
10 листопада на штучному газоні стадіону ФК «Єдність» с. Плиски відбувся розіграш Кубка Чернігівської області з футболу серед ветеранів (вік гравців 45 р. і старше).
Змагання організовані відділом у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, районною федерацією футболу та Чернігівською обласною федерацією футболу.
На попередньому етапі змагань 6 команд ( «Десна» Чернігів, «Темп-Ветеран» Борзна, «Ветеран» Ніжин, «Благовіст» Ніжин, «Ветеран» Корюківка, «Ветеран» Борзна ) провели одноколові турніри у двох підгрупах за скороченим часом гри.
В першій підгрупі успішно виступили борзнянці, які спочатку з рахунком 1-0 перемогли суперників із «Благовіста», а потім 4-1 ветеранів Корюківки і зайняли в підсумку 1 місце. Нічия з рахунком 3-3 між «Благовістом» і командою Корюківки на друге місце вивела ніжинських футболістів.
В другій підгрупі точилася більш запекла боротьба. Прилучани перемогли команду Ніжина з рахунком 2-0, а в наступній грі розійшлися миром з «Десною» 2-2. В заключній грі «Десні», щоб зайняти перше місце, потрібна була перемога над командою Ніжина з потрібним рахунком і вона її здобула. Отож знову повторився минулорічний фінал між командами Чернігова і Борзни. Борзнянці показали досить непоганий футбол, провівши гру на рівних з досвідченим і іменитим суперником, але все ж таки поступилися з рахунком 2-0.
Почесний кубок другий рік поспіль вибороли ветерани чернігівської Десни. «Срібні» медалі в борзнянців, а «бронзові» нагороди в ніжинського «Благовіста», який у грі за третє місце з рахунком 1-0 здолав команду із Прилук. Призи кращим гравцям турніру отримали Валерій Шевченко (Борзна), Валерій Іценко, Євгеній Люткевич ( обоє Ніжин ), Михайло Дуденко ( Корюківка ), Юрій Овчаренко ( Прилуки ), Сергій Антонов ( Чернігів ).
Нагороди переможцям і призерам змагань вручили начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко та головний суддя змагань Сергій Ткаченко м.Чернігів.
Після змагань всіх його учасників було забезпечено гарячим харчуванням.
http://noc-cn.org/news/u_pliskakh_vidbuvsja_kubok_oblasti_z_futbolu_sered_veteraniv/2013-11-12-895
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.