Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 травня, 10:19:10

Осінній марафон клубу любителів бігу "Баргузин" у фотографіях

11.11.2013   13:06Агенцiя

В Чернігові відбувся традиційний осінній забіг клубу любителів бігу «БАРГУЗИН».

 Але на жаль в цьому році без участі його організатора і керівника Геннадія Костянова. Тепер легкоатлетичний забіг відбувся з нагоди 75-річчя, на жаль вже покійного, керівника.

Організатори «Спорт для всих» запросили любителів бігу до центрального парку культури та відпочинку. Погода, як кажуть, пісню співала. Зібралось охочих побігати десь більше 150 чоловік: і дорослі і малі, і ветерани, і молодь.

Приїхали любителі побігать та вшанувати пам,ять свого керівника з Києва, Ніжина. Радує те, що на старт виходять навіть цілими сім'ями. 

Для різного віку були різні дистанції. Був традиційний чай. Були Грамоти, цінні подарунки і торти в нагороду переможцям на дистанціях. Приємно було бачити як молодь готується до забігів разом з ветеранами.

Yа превеликий жаль – жодного викладача фізвиховання зі шкіл міста з командами ми не вгледіли. Мабуть перестрахувалися.

В цілому, свято удалося для тих хто цього бажав. І можна сказати, що започаткована справа керівника і організатора клубу любителів бігу «Баргузин» Геннадія Костянова живе і перемагає.

Фоторепортаж  ВІКТОРА  КОШМАЛА.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини