Осінній марафон клубу любителів бігу "Баргузин" у фотографіях
В Чернігові відбувся традиційний осінній забіг клубу любителів бігу «БАРГУЗИН».
Але на жаль в цьому році без участі його організатора і керівника Геннадія Костянова. Тепер легкоатлетичний забіг відбувся з нагоди 75-річчя, на жаль вже покійного, керівника.
Організатори «Спорт для всих» запросили любителів бігу до центрального парку культури та відпочинку. Погода, як кажуть, пісню співала. Зібралось охочих побігати десь більше 150 чоловік: і дорослі і малі, і ветерани, і молодь.
Приїхали любителі побігать та вшанувати пам,ять свого керівника з Києва, Ніжина. Радує те, що на старт виходять навіть цілими сім'ями.
Для різного віку були різні дистанції. Був традиційний чай. Були Грамоти, цінні подарунки і торти в нагороду переможцям на дистанціях. Приємно було бачити як молодь готується до забігів разом з ветеранами.
Yа превеликий жаль – жодного викладача фізвиховання зі шкіл міста з командами ми не вгледіли. Мабуть перестрахувалися.
В цілому, свято удалося для тих хто цього бажав. І можна сказати, що започаткована справа керівника і організатора клубу любителів бігу «Баргузин» Геннадія Костянова живе і перемагає.
Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.