Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 20:17:10

Найсильнішими поліатлоністами серед силовиків стали міліціонери

24.10.2013   07:36

Спортивний гарт, витримка і сила є невід’ємною умовою служби в органах внутрішніх справ, а фізична культура – одним з профілюючих іспитів.

Тому будь-які спортивні змагання для міліціонерів – це ще один тест на їх професійну придатність, а перемога – доказ їх фахової майстерності. Фізкультурно-спортивне товариство “Динамо” України в Чернігівській області, членом якого є і УМВС України в Чернігівській області, регулярно проводить спортивні змагання з різних видів спорту між командами силових структур-членів товариства.

Силовики змагаються з багатьох спортивних дисциплін, але змагання з поліатлону – особливі, адже його учасники повинні продемонструвати вправність, силу та витривалість не лише в одному якомусь конкретному виді спорту, а одразу в трьох спортивних дисциплінах: стрільбі, плаванні та легкоатлетичному кросі.

В середині жовтня поточного року проводився чемпіонат ФСТ “Динамо” України в Чернігівській області з поліатлону серед колективів правоохоронних структур Чернігівської області. Кожен учасник повинен був продемонструвати свою вправність у стрільбі, силу в плаванні та спритність і витривалість у легкоатлетичному кросі.

На старт змагань вийшло 12 команд-учасниць по 3-4 спортсмени в кожній. В перший день спортсмени демонстрували майстерність володіння пневматичною зброєю та долали 100-метрову дистанцію на воді. Другий день був повністю присвячений бігу. Дистанції були розділені на 3 категорії: 100, 1000 та 3000 метрів.

В підсумку, в напруженій боротьбі, проявивши силу волі та наполегливість, перше загальнокомандне місце виборола збірна команда УМВС України в Чернігівській області. Друге посіли представники команди Чернігівського прикордонного загону і на третьому – Управління доходів і зборів в області. Після змагань відбулося урочисте нагородження призерів чемпіонату.
 

Останні новини Чернігівщини

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини