У ліцеї №15 найкращі шахісти в області
16-17 жовтня на базі Чернігівського державного інституту економіки і управління відбувся Кубок Чернігівської області з шахів серед учнівської та студентської молоді. Ініціатором змагань виступила громадська організація “Добровольці”.
Турнір розпочався із привітального слова Голови ради громадської організації Сергія Гривка. Від імені в.о. ректора ЧДІЕУ всіх учасників привітала і побажала успіхів проректор інституту Мельник Ольга Євгенівна. На турнір завітав начальник Чернігівського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Анатолій Федорович Скрипченко. Посадовець побажав успіху всім шахістам і наголосив, що спорт – це запорука здоров’я.
Після урочистої частини розпочалась боротьба за кубок. Змагання проходило за коловою системою. У турнірі стартували 25 команд шахістів. Найменшим учасником турніру був учень Кузьменко Павло 9 років (ЗОШ №19), який не побоявся протистояти старшокласникам та студентам. За сміливість, відвагу та для заохочення на майбутнє він отримав подарунок від ЧДІЕУ.
Після двох днів боротьби перше місце посіла команда Чернігівського ліцею №15, друге місце завоювала команда Чернігівського національного технологічного університету, третє місце отримала команда Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.
На четвертому місці опинилась команда Чернігівського державного інституту економіки і управління, а завершує призовий фонд команда Чернігівського радіомеханічного технікуму, яка посіла п’яте місце.
Всі переможці отримали кубки, медалі, грамоти та незабутні враження від участі в турнірі.
ЧДІЕУ
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.