Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 01:27:15

В елітних боях чернігівці стали кращими в Європі

12.12.2011   08:03

Чернігівські бійці вкотре довели, що вони є грізною силою не лише на всеукраїнській, а й на міжнародній арені.

З європейських змагань наші земляки приїхали маючи в доробку більше двох десятків нагород різного гатунку.

Кубок Європи відбувся в Києві, це дозволило нашій команді заявити на змагання велику кількість спортсменів – тридцять. 12 перших місць говорять про силу чернігівців.

Один з дебютантів подібних змагань – Микола. Для нього цей виїзд перший.Змагався у ваговій категорії до двадцяти п’яти кілограмів.
Інша історія у Дениса. Він вже десять років присвятив єдиноборствам. Крок за кроком наближається до своєї головної мети – стати професіоналом та виступати в міксфайті. Він, як і Микола, здобув золото кубка Європи.

Наступний кубок Європи з елітних боїв, вірогідніше за все, відбудеться наступного року вже за кордоном. Заявити таку велику кількість учасників від спортивного клубу “Рукопашний бій” навряд чи вдастся. Однак завдання залишаються незмінними – стати переможцями.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1785

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.