Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 21:53:18

У Ніжині пройшов волейбольний "Кубок Незалежності"

23.08.2013   14:00Агенцiя

18 серпня на чудовому відкритому волейбольному майданчику ресторану «Хутір Рибацький» відбувся «Кубок Незалежності» з паркового волейболу серед чоловічих команд.

У турнірі взяла велика кількість команд – 12: ТЕМП (Ніжин), Технолог (Чернігів), Чернігівспорт (Чернігів), Іскра (Прилуки), Епіцентр-1, Епіцентр-2 (Київ), Лосинівка, «Кузня у Вакули» (Ніжин), Мрин, Патріот (Сиволож), збірна Конотопа, Динамо (Чернігів).

Рівень команд був дуже високий, адже в них були зібрані кращі представники своїх міст. Тому і не дивно, що турнір набув великого розголосу та зібрав велику кількість уболівальників та цінувальників волейболу.

Отже, з 12 по 8 місця зайняли команди Епіцентр-1, Мрин, Конотоп та Кузня у Вакули, 6-7 місця вибороли Лосинівка та Патріот, на 4-5 сходинках опинилися Динамо та Іскра, «дерев’яні» винагороди здобув Епіцентр-2, на третьому місці опинився заслуговано Чернігівспорт (переможці минулого турніру) , срібло здобув Технолог, а команда ТЕМП, що програвала по ходу фіналу, все таки змогла «вирвати» з рук чернігівців Кубок Незалежності і стати золотим призером змагань.

Переможці та призери були нагороджені кубком, медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури та спорту, а кращі гравці спортивними статуетками. Кращим захисником турніру став Р. Потьомко (Епіцентр-2), кращим блокуючим – Р. Спориш (ТЕМП), кращим нападником став – А. Дяченко (Технолог), а кращим зв’язуючим став найстарший гравець турніру О. Кузьменко (Чернігівспорт).

Від спонсору турніру ресторану «Хутір Рибацький» переможці отримали грошовий сертифікат на 1000 грн. та подарунковий сертифікат на 2 години лазні. Гравці команди, які зайняли 2 та 3 місця, в свою чергу, були нагороджені грошовими сертифікатами на 500 грн. та 200 грн.

А від спонсору магазину живих напоїв «Пан Бровар» учасники команд отримали в подарунок прохолодні та підбадьорюючі живі фірмові напої.

Спонсор турніру компанія мобільного зв’язку Life подарувала призерам змагань стартові пакети мобільного зв’язку.

Відділ з питань фізичної культури та спорту висловлює подяку, за допомогу організації та проведенні Кубку Незалежності, ресторану «Хутір Рибацький», магазину живих напоїв «Пан Бровар», компанії мобільного зв’язку Life та інформаційного спонсора газету «Оголошення».


http://noc-cn.org/news/u_nizhini_projshov_volejbolnij_kubok_nezalezhnosti/2013-08-20-858

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.