Спортсмени-артилеристи з Гончарівського серед кращих у армійському корпусі
України, що у Житомирі відбулись змагання серед військовослужбовців з бігу на 1100 метрів з подоланням смуги перешкод.
До заходу, в якому взяли участь 90 учасників з 9 команд були залучені тільки штатні підрозділи частин.
Як зазначив начальник фізичної підготовки і спорту 8 армійського корпусу майор Василь Дячук, – спортивні змагання є підсумком певного періоду підготовки підрозділу та перевіркою особистих досягнень кожного військовослужбовця. Результати групи на змаганнях завжди мають особисте значення для кожного її члена і підводять підсумки тренування.
За умовами проведення змагань у групі повинні були взяти участь командир роти (батареї), командир взводу та 8 військовослужбовців. Обов’язковою умовою було екіпірування (протигаз та штатна зброя). Відлік часу припинявся після проходження фінішу останнього з команди.
У підсумку перше місце здобула механізована рота з 30-ї окремої механізованої бригади (м. Новоград-Волинський). 2 місце – гаубична самохідно-артилерійська батарея з 26-ї артилерійської бригади (м. Бердичів). 3 місце у реактивної батареї 1-ї окремої танкової бригади (с. Гончарівське).
Варто зазначити, що переможці будуть захищати честь 8-го армійського корпусу на чемпіонаті Збройних Сил України з бігу на 1100 метрів з подоланням смуги перешкод, який відбудеться на початку серпня в м. Васильків на Київщині.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.