Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 19:38:46

У Чернігові відбудеться один з найбільших у Східній Європі та єдиний в Україні фестиваль екстремальних видів спорту “AdrenalinFest”

25.07.2013   07:20

Про це йшла мова під час прес-конференції організаторів, яка відбулася 24 липня у приміщенні Федерації профспілкових організацій в області.

Із журналістами спілкувались в. о. заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юрій Музика, засновник та організатор фестивалю “AdrenalinFest” Руслан Мiрошнiченко і координатор цього фестивалю Анастасія Юрченко.

“Подібний захід вперше проходить в нашій області. У рамках фестивалю відбудуться заходи, спрямовані на підвищення культури як пішоходів, так і водіїв. На фестиваль запрошені діти із малозабезпечених сімей та діти-сироти. Вони зможуть отримати багато цікавої інформації про правила дорожнього руху, послухати лекції і подивитись фільми. Головне, щоб всі вони вже змалечку зрозуміли, що головне на дорозі – це безпека”, – сказав Юрій Музика під час зустрічі.

Руслан Мірошнiченко підкреслив, що основною ідеєю AdrenalinFest є виведення спортивних змагань в Україні на абсолютно новий організаційний рівень. У Чернігові проходитиме третій раунд фестивалю AdrenalinFest і відбудеться він 27 липня. Очікується, що позмагатися приїдуть також автолюбителі зі сусідніх держав.

Також організатори розповіли, що маршрути деяких міських автобусів будуть подовжені до аеродрому “Півці” з тим, щоб якнайбільше чернігівців могли відвідати фестиваль.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.