Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 15:12:33

Чернігів приймав Міжнародний фестиваль "Разом під веселкою дружби"

19.06.2013   14:51Агенцiя

З нагоди Олімпійського дня, присвяченого 100-річчю І Російської Олімпіади, Чернігівщина на своїй землі вітала Міжнародний фестиваль «Разом під веселкою дружби».

За підтримки обласного осередку Національного олімпійського комітету України, міського центру ФЗН «Спорт для всіх», Палацом дітей та юнацтва були проведені захоплюючі спортивні розважальні естафети.

Представники трьох народів: України, Росії та Білорусі виявили найспортивнішу команду у змаганнях «Слов'янські розваги».

Перемогу святкувала команда «Олімпійські смайлики» Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, друге місце – у команди клубу «Фенікс» Брянського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості імені Ю.О. Гагаріна (Росія), а бронзовими призерами стала команда клубу «Лідер» Гомельського Палацу дитячої та юнацької творчості (Білорусь).

Вітала учасників заходу директор Палацу дітей та юнацтва Ірина Мельниченко. Від Національного олімпійського комітету України сувенірну атрибутику отримали всі учасники фестивалю.

Срібна призерка Олімпійських ігор з важкої атлетики Ольга Коробка всім командам вручила набори літератури на олімпійську тематику, як розповідають про розвиток олімпійського руху, починаючи з Древньої Греції до сьогодення.

Після спортивних баталій всі бажаючі, під чуйним керівництвом представників Центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, відвідали старовинний Вал, Спасо-Преображенський та Борисо-Глібський собори, піднялися на Болдину гору, де побували у Свято-Троїцькому соборі та дзвіниці.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.