Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 18:32:11

Чернігів приймав Міжнародний фестиваль "Разом під веселкою дружби"

19.06.2013   14:51Агенцiя

З нагоди Олімпійського дня, присвяченого 100-річчю І Російської Олімпіади, Чернігівщина на своїй землі вітала Міжнародний фестиваль «Разом під веселкою дружби».

За підтримки обласного осередку Національного олімпійського комітету України, міського центру ФЗН «Спорт для всіх», Палацом дітей та юнацтва були проведені захоплюючі спортивні розважальні естафети.

Представники трьох народів: України, Росії та Білорусі виявили найспортивнішу команду у змаганнях «Слов'янські розваги».

Перемогу святкувала команда «Олімпійські смайлики» Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, друге місце – у команди клубу «Фенікс» Брянського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості імені Ю.О. Гагаріна (Росія), а бронзовими призерами стала команда клубу «Лідер» Гомельського Палацу дитячої та юнацької творчості (Білорусь).

Вітала учасників заходу директор Палацу дітей та юнацтва Ірина Мельниченко. Від Національного олімпійського комітету України сувенірну атрибутику отримали всі учасники фестивалю.

Срібна призерка Олімпійських ігор з важкої атлетики Ольга Коробка всім командам вручила набори літератури на олімпійську тематику, як розповідають про розвиток олімпійського руху, починаючи з Древньої Греції до сьогодення.

Після спортивних баталій всі бажаючі, під чуйним керівництвом представників Центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій, відвідали старовинний Вал, Спасо-Преображенський та Борисо-Глібський собори, піднялися на Болдину гору, де побували у Свято-Троїцькому соборі та дзвіниці.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини