Василь Пашкевич срібний призер Чемпіонату Європи з пауерліфтингу за версією WPA
Відомий армійський важкоатлет – командир аеромобільної роти 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині старший лейтенант Василь Пашкевич виборов звання кращого важкоатлета Європи у дивізіоні «military» та став срібним призером у відкритій категорії «Open».
Таке звання він здобув на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу за версією WPA (world power lifting associations), що відбувся у місті Іллічівськ, що на Одещині.
Участь у змаганнях взяло близько 60 учасників з України, Росії, Польщі, Молдови та Азербайджану.
Варто додати, що змагання під егідою Всесвітньої асоціації пауерліфтингу включають в себе кілька дивізіонів. Одна з них – «military» - турнір, який передбачає змагання між військовослужбовцями, правоохоронцями та спецпризначенцями різних країн світу.
У ваговій категорії до 75 кілограмів Василь Пашкевич набрав 527 кілограмів у жимі штанги лежачи, присіданні з вагою та становій тязі. За чемпіонство у важкоатлетичному триборстві військовий спортсмен отримав звання «Майстер спорту України».
- Я отримав те, до чого готувався майже цілий рік – звання «майстра спорту України», - сказав старший лейтенант Пашкевич. – В наступному році відбудеться чемпіонат світу з пауерліфтингу, де я намагатимуся вибороти призове місце у своєму дивізіоні та завоювати «Майстра спорту України» у жимі штанги лежачи.
Ануфрієв Віктор
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression