Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 21:42:58

ІІІ-я обласна літня спартакіада депутатів Придесення визначила своїх перможців

18.05.2013   17:57

17 травня на стадіоні імені Ю.Гагаріна відбулася ІІІ-я обласна літня спартакіада серед депутатів місцевих рад Чернігівщини присвячена 70-річчю визволення Чернігівщини від фашистських загарбників. Спортивне дійство розпочалося маршем 23 команд-учасниць та підняттям Державного прапора України.

Учасників змагань привітав голова обласної ради Анатолій Мельник. Він висловив впевненість, що кожен із народних обранців, маючи активну життєву позицію, гідно захищатимете честь своїх районів та міст, продемонструє товариську командну гру, чудову фізичну форму та особистий спортивний потенціал. Керівник побажав народним обранцям успіхів в депутатській роботі, а на спартакіаді  - спортивного завзяття, кмітливості, ентузіазму та наполегливості в досягненні перемоги.

Після урочистої церемонії відкриття, в якій взяли участь перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та виконавчого апарату обласної ради, стартували масові спортивні змагання з настільного тенісу, шахів, шашок, волейболу та міні-футболу.

У загальнокомандному заліку з настільного тенісу місця розподілилися наступним чином: І місце – Чернігівська районна рада, ІІ – команда Ічнянської райради, ІІІ – збірна депутатів Городняського району.

Кмітливість та чудову гру продемонстрували і зайняли призові місця серед шахістів представники Носівської, Ріпкинської та Городнянської команд. У змаганнях із шашок фортуна була прихильною до гравців Талалаївського, Прилуцького та Срібнянського районів.

Виборюючи одну перемогу за іншою команда депутатів Варвинського району здобула пальму першості з волейболу. Другу й третю сходинки з цього виду спорту посіли збірні із Семенівськи та Срібного. У напружених змаганнях з міні-футболу домінували команди із Ріпок, Мени та Срібного, які і стали фаворитами в цьому популярному виді спорту, вони здобули перші призові місця.

За кількістю набраних очок перемогу виборола збірна команда Ріпкинської районної ради. Серед її здобутків — дві нагороди: за перше місце з міні-футболу та друге у змаганнях із шахів. Гідну конкуренцію лідеру спартакіади склали команди Срібнянського та Борзнянського районів. Вони завоювали відповідно друге та третє місця. Збірна команда депутатів обласної ради, очолювана головою постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Іваном Чаусом, виборола 17 місце.

Переможців та призерів обласної спартакіади в індивідуальних та командих змаганнях нагороджено грамотами, медалями і кубками.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини