Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 00:18:16

У Чернігові відбувся обласний фінал “Олімпійського лелеченя”

23.04.2013   08:05Агенцiя

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя”, ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України, прийшов до фінального завершення на Чернігівщині.

20 квітня ЗОШ № 34 м. Чернігова радо відкрила свої двері для 21 команди – переможців районних і міських етапів заходу. За підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, обласного управління з питань фізичного виховання та спорту Міністерства освіти, науки та молоді справжнє свято для дітей організував обласний осередок НОК України.

На святковому відкритті заходу учасників привітали директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації О.С. Сердюк, відповідальний секретар обласного осередку НОК України М. Г. Лазаренко та перша медалістка олімпійських ігор з часів незалежної України Валентина Цербе – Несіна. Заслужений майстер спорту України, призерка міжнародних змагань з біатлону Валентина Цербе урочисто внесла факел символічного олімпійського вогню, а призери міжнародних змагань з біатлону цього року Алла Гиленко, Артем Тищенко та брати Роман і Артем Прима внесли прапор НОК України.

Змагання проходили одночасно в двох святково прибраних залах школи: в актовому залі – учасники змагалися в конкурсі “Презентація команд”, в спортивному – в конкурсі “Комбінована естафета” і вікторині “Знавець олімпійського спорту” та грі “Боулінг”.

У цікавій та по-справжньому спортивній боротьбі перемогу виборола команда Дігтярівської ЗОШ Срібнянського району, яка і буде представляти область на Всеукраїнському етапі спортивного заходу.

Срібні нагороди здобула команда Варвинської гімназії, а бронзові – команда Бахмацької ЗОШ № 5. Переможці в окремих видах змагальної програми отримали дипломи та набори літератури на спортивну тематику. А найшвидшими в “Комбінованій естафеті” стала команда Дігтярівської школи Срібнянського району, найкраще презентували свою команду представники Чернігівського району(Михайло – Коцюбинська гімназія), найерудованішими виявилися знову представники Срібнянщини і перемогу у грі виборола команда ЗОШ №34 м. Чернігова.

Всі учасники заходу були нагороджені атрибутикою НОК України, сертифікатами від МакДональдс, солодощами від ПАТ Чернігівська кондитерська фабрика “Стріла”, яка спеціально до даного заходу виготовила цукерки з назвою “Олімпійське лелеченя”.

Спеціальними призами обласного осередку були відзначені наймолодші учасники змагань. Загалом в заході прийняло участь більше 350 дітей та дорослих, які висловлювали побажання наступного року знову зустрітися на заході “Олімпійське лелеченя”.


http://noc-cn.org/news/u_chernigovi_vidbuvsja_oblasnij_final_olimpijskogo_lelechenja/2013-04-22-811

Останні новини Чернігівщини

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00

В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.

 Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я

Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56

Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.

Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53

Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.