Суперліга (чоловіки). "Буревісник" і "Фаворит" здобули перші перемоги у плей-офф
"Хімпром" несподівано поступився "Буревіснику" у першому поєдинку плей-офф чемпіонату України з волейболу.
Сумчани, які завершили груповий етап на другому місці, всуху програли у Чернігові - 0:3.
У паралельному матчі "Фаворит" на виїзді вирвав на тай-брейку перемогу у вінницького "ВНАУ".
Нагадаємо, раніше харківський "Локомотив" першим подолав цей чвертьфінальний бар'єр.
Суперліга України з волейболу
Чоловіки
Плей-офф
23 березня
СВК "Буревісник-ШВСМ" (Чернігів) - "Хімпром" (Суми) 3:0 (28:26, 25:23, 26:24)
Рахунок у серії 1:0
"ВНАУ" (Вінниця) - "Фаворит" (Лубни) 2:3 (22:25, 23:25, 35:33, 25:22, 14:16)
Рахунок у серії 1:0
Другі матчі відбудуться у суботу, 30-го березня.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.