Володимир Хоменко зустрівся з призерами Чемпіонату світу з біатлону та їх тренерами
6 лютого голова обласної державної адміністрації, голова обласного осередку НОК України та член НОК України Володимир Хоменко зустрівся з призерами Чемпіонату світу з біатлону серед юніорів, юніорок, юнаків і дівчат та їх тренерами. З 16 членів збірної команди України, що представляла нашу державу на Чемпіонаті світу в Австрії, було 11 чернігівських біатлоністів.
Усі вони достойно виступили на цих престижних змаганнях, а п’ятеро з них завоювали медалі Чемпіонату.
«Поза сумнівом, цей Чемпіонат світу став найбільш успішним для збірної команди України, насамперед, завдяки здобуткам наших чернігівських спортсменів. Адже стільки медалей на чемпіонатах світу ми ще ніколи не завойовували.
Сподіваємось, що та увага, яку приділяють Глава держави і Уряд розвитку спорту в нашій країні, проголошення минулого року Президентом України Віктором Януковичем Роком спорту та здорового способу життя будуть і надалі слугувати надійним підґрунтям для нових високих досягнень наших спортсменів», - наголосив у своєму вітальному слові керівник області.
Принагідно Володимир Хоменко висловив подяку учасникам Чемпіонату за цілеспрямованість і волю до перемоги, а їх тренерам – за педагогічний талант, уміння втілити свій досвід у виховання молодих спортсменів, адже такі здобутки на змаганнях – закономірний результат наполегливих тренувань та щоденної роботи над вдосконаленням спортивної майстерності.
У цьому сезоні на спортсменів чекають відповідальні змагання – Європейські молодіжні олімпійські дні у румунському місті Брешов та чемпіонат Європи у болгарському місті Банско.
Як зауважив губернатор, обласна держадміністрація робитиме все можливе, щоб забезпечити якісну підготовку, відбір і успішні виступи наших спортсменів на міжнародних змаганнях найвищого рівня.
Також Володимир Хоменко вручив відзнаки облдержадміністрації, подарунки призерам чемпіонату світу та їх тренерам.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.