Чернігівська стрільчиня Олена Костевич знову перемагає
З 23 по 27 січня у Мюнхені проходили міжнародні змагання зі стрільби з пневматичної зброї. Це був перший солідний старт у цьому році, на який приїхали майже всі найсильніші стрілки.

Олена Костевич
Причиною такої уваги до змагань стало ще й те, що вони відбувались за новими правилами. Участь в цих змаганнях приймала вихованка Чернігівської обласної ШВСМ Костевич Олена.
Незважаючи на те, що змагання проходили вже за новими правилами, а саме, за результатом кваліфікації вісім кращих стрілків входило до фіналу, після чого стрільба починалась з нуля й після восьмого фінального пострілу, через кожні два постріли вибувало по одному учаснику змагань, Олена підтвердила свій високий клас стрільби й у перший день змагань виборола срібло, а вже через два дні, під час другого старту впевнено здобула «золото».
Тренують спортсменку Ігор та Світлана Чередінови.
Бажаємо Олені й надалі показувати такі високі результати.
http://noc-cn.org/news/chernigivska_strilchinja_olena_kostevich_znovu_peremagae/2013-01-30-751
Останні новини Чернігівщини
Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23
У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.
Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40
З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 7 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 10:18
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги».
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.