Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 02:34:17

Головним тренером збірної України обраний Михайло Фоменко

26.12.2012   17:43Агенцiя

Колишній тренер клубу Десна Чернігів сьогодні очолив національну збірну України.

26 грудня на засіданні Виконавчого комітету Федерації футболу України було обрано головного тренера національної збірної. Команду очолив Михайло Фоменко.

Перед голосуванням членам Виконкому доповіли про перебіг перемовин з двома кандидатами на посаду керманича збірної ? Михайлом Фоменком та Свеном-Йораном Ерікссоном. Президент ФФУ Анатолій Коньков висловився на підтримку Фоменка, після чого Михайла Івановича було обрано шляхом відкритого голосування. Всі присутні члени Виконкому проголосували за його кандидатуру.

Новий головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко прокоментував прес-службі ФФУ своє призначення:
“Хочу подякувати Виконкому ФФУ та президенту Федерації за довіру, – зазначив Михайло Іванович. ? Розумію всю відповідальність, яку покладено на мене, та завдання, котрі стоять перед національною збірною України. Першочергове завдання ? потрапити до фінальної частини чемпіонату світу в Бразилії, а для цього потрібно посісти як мінімум друге місце у своїй відбірній групі. Розраховую на плідну співпрацю з наставниками клубів, які делегуватимуть гравців до збірної, та тренерським штабом молодіжної збірної країни”.

Біографічна довідка

Михайлу Фоменку 64 роки.
Як гравець він виступав за команди “Зоря” (Луганськ) ? 1970-71 р.р., “Динамо” (Київ) ? 1972-78 р.р. Провів за збірну СРСР 24 матчі.
Тренерська кар’єра: “Фрунзенець” (Суми) ? 1979 р., помічник тренера “Динамо” (Київ) ? 1980-84 р.р., “Десна” (Чернігів) ? 1985-86 р.р., “Кривбас” (Кривий Ріг) ? 1987 р., “Гурія” (Грузія) ? 1987-89 р.р., “Рашид” (Ірак)/збірна Іраку ? 1990 р., “Автомобіліст” (Суми) ? 1991-92 р.р., “Динамо” (Київ) ? 1993 р., “Верес” (Рівне) ? 1994 р., збірна Гвінеї ? 1994 р., ЦСКА-“Борисфен” (Київ) ? 1994-96 р.р., “Металіст” (Харків) ? 1996 ? 2000 та 2001-2003 р.р., ЦСКА (Київ) ? 2000-2001 р.р., “Металург” (Запоріжжя) ? 2003 р., “Таврія” (Сімферополь) ? 2006 ? 2008 р.р., “Салют” (Росія) ? 2010-2011 р.р.

Прес-служба ФФУ, фото Павла Кубанова

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини