Анекдот дня! Гарного настрою!
Офісна хвороба – це… До обіду хочеться їсти, після обіду хочеться спати й постійно переслідують думки , що тобі мало платять!
Мисливець Петро сім разів вистрелив у кабана після чого той здох від сміху.
Сильна і нагла миша не лише з"їла сир, але й вигнула з пружини мошоловки слово "Ще"
Спортсмен зі стрибків у воду забув затягнути плавки, тому призового місця він не зайняв, зате здобув приз глядацьких симпатій.
Якщо жінка не права,треба вибачитись і замовкнути.
- Не кричи на мене, а то захворієш.
- Чим?
- Переломом щелепи і струсом мозку!
Чоловік привів вперше свою дружину на банкет з товаришами по службі.
Дружина запитує: «Хто, та жінка, в червоній сукні?»
Чоловік відповідає: «Коханка шефа».
«А та, повна брюнетка?»
«Коханка головного бухгалтера».
«А в жовтій сукні в квіточку?»
«Коханка начальника відділу».
«А ця, струнка блондинка?»
Чоловік забувся, увійшов в раж і говорить: «А це, моя коханка!»
Дружина з гордістю: «Наша-краще всіх!»
Учитель перевіряє домашні завдання:
- Петя, ти чому не зробив уроки?
- Ногу вивихнув.
- Сідай, два. Вася, а ти чому не готовий?
- Бабуся захворіла.
- Сідай, два. Вовочка, а ти чому не зробив?
- Брат із зони повернувся.
- Годі мене братом лякати, сідай, три.
Дійшов Кінець світу до України, подивився по сторонах. «Здається, я вже тут був», - подумав він і пішов далі.
Вчитель математики: "0,5 + 0,5". Голос із задньої парти: "Літр!"
Одеський дворик:
- Абраша йди їсти!
- Я вже поїв у Павла!
- Ой! Це не син, а золото!
- Чи немає у вас вакансій? - Запитав чоловік у директора цирку.
- Нам потрібен асистент дресирувальника, - відповів той.
У цей час дресирувальниця увійшла до клітки з левом, засліплюючи оточуючих облягаючим костюмом. Величезна кішка притиснулася до землі, лизнула її щиколотку та поклала голову їй на ступні.
- Можете так само? - Запитав менеджер чоловіка.
- Звісно можу, - відповів той. - Тільки приберіть лева!
Цегла, покладена на дверцята холодильника, врятує ваших домашніх від переїдання та приємно різноманітить нічну тишу.
- Що спільного між державним бюджетом й чоловіком-підкаблучником?
- Їх постійно пиляють.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression