Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 06:36:08

Більше сміху – краще життя

09.12.2012   14:07Агенцiя

Всі ми, звичайно, чули, що сміх продовжує життя. Але це були лише розмови, тепер же є наукові докази того, що сміх дійсно покращує якість нашого життя, так як вчені вже підрахували, скільки ми повинні сміятися, щоб поліпшити стан здоров’я.

Вчені Інституту психосоматичної медицини Різа радять нам сміятися близько 30 хвилин в день. Якщо слідувати їх пораді, то життя стане не тільки веселим, але і значно краще, і все тому що сміх допомагає впоратися зі стресом, нормалізує сон, роботу серця, легень, печінки. Більш того він викликає подачу адреналіну, допаміну і підвищує імунітет, що так важливо для тих, кому за 40 років.

Але і це ще не все. Клаудіо Менкаччі, директор департаменту психологічних наук стверджує, що сміх викликає сплеск ендорфінів та енкефалінів. Вони є наркотиками, які виробляються нашим власним організмом.

Доведено практикою, що позитивні люди легше знаходять спільну мову з оточуючими, вони більш дружелюбні, і у них значно більше можливостей піднятися по кар’єрних сходах.

Статистика ж говорить про те, що в теперішньому часі люди сміються набагато менше, ніж 50 років тому. А саме журнал Corriere della Sera після проведеного опитування з’ясував, що в минулому люди сміялися набагато більше, ніж зараз. Середньостатистична різниця складає приблизно 10 хвилин. Це дуже поганий показник, так що ми радимо кожен день радіти життю, і шукати більше позитивних емоцій!

cikave.org.ua

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини