Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 07:57:06

Про новорічні подарунки дітям у 2012 році

05.12.2012   11:06Агенцiя

Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” від 18.01.2001 року № 2240-ІІІ (зі змінами і доповненнями) придбання дитячих новорічних подарунків є однією із соціальних послуг, які надаються Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності застрахованим особам (далі – Фонд).

новорічні подарунки

новорічні подарунки

Щорічно у бюджеті Фонду для цього виділяються відповідні асигнування по статті “Оздоровчі заходи”, централізовано здійснюється закупівля дитячих новорічних подарунків та безпосередньо перед новорічними святами робочі органи Фонду надають страхувальникам новорічні подарунки для дітей застрахованих осіб.
Так, на 2012 рік у бюджеті Чернігівського обласного відділення Фонду на придбання дитячих подарунків передбачено 2,1 млн. грн., що на 0,2 млн. грн. або 11% більше, ніж у минулому році (1,9 млн. грн.).

Відповідно до п. 1.5 Порядку придбання та забезпечення новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.10.2007 року № 48, застрахована особа (батько, мати, усиновлювач, опікун/піклувальник) має право отримати в поточному році лише один подарунок за рахунок коштів Фонду на дитину, якій станом на 1 січня наступного календарного року не виповнилося 14 років. При цьому новорічний подарунок, придбаний самостійно страхувальником або застрахованою особою, за рахунок коштів Фонду не оплачується.

Рішення про виділення новорічного подарунку приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства, установи, організації на підставі складеної страхувальником відомості на видачу подарунків, де зазначаються прізвища, ініціали застрахованих осіб та їх дітей, число, місяць та рік народження дітей.
Представники страхувальників отримують дитячі новорічні подарунки для дітей застрахованих осіб в міжрайонних та міській виконавчих дирекціях відділення Фонду на підставі довіреності за накладною та відповідно до поданої ними заявки щодо виділення новорічних подарунків.

Фізичним особам – підприємцям, зокрема тим, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, та фізичним особам, що застраховані на добровільних засадах, новорічний подарунок видається за місцем обліку згідно з наказом директора міжрайонної (міської) виконавчої дирекції на підставі особистої заяви та копії свідоцтва про народження дитини, при цьому подарунок видається за накладною при пред’явленні документа, який засвідчує особу.

Видача новорічних подарунків застрахованим особам – найманим працівникам здійснюється безпосередньо страхувальником за їх основним місцем роботи. У відомості на видачу подарунків застрахована особа обов’язково ставить свій підпис про його отримання.

Накладні на отримання новорічних подарунків, рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, відомості на видачу подарунків, які підписані керівником і головою комісії (уповноваженим) та скріплені печаткою, зберігаються страхувальником.

Цього року в межах бюджетних асигнувань для дітей області придбано 92 тис. подарунків.

Закупівля дитячих новорічних подарунків проведена централізовано Виконавчою дирекцією Фонду. Їх постачання здійснюватиме приватне акціонерне товариство “Виробниче об’єднання “Конті”.

Новорічний подарунок, придбаний за кошти Фонду, в упаковці “Веселий Новий рік” коштує 22,73 грн. До складу кожного подарунку входить 27 кондитерських виробів, загальна вага яких становить 454 грами.

Згідно графіку постачання, з 10 по 12 грудня, новорічні подарунки будуть завезені до кожного району (міста) області.


Галина Мазур, завідувач відділу соціальних послуг виконавчої дирекції обласного відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини