У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень
Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

В ресторані «Riverside» наприкінці листопада відбулася благодійна вечеря «Воєнний Мішлен» (ідея і лоти для аукціону «Save Ukraine Time», реалізація - команда Bocuse d'Or Ukraine, представництво одного з найпрестижніших кулінарних конкурсів світу) на підтримку захисників з ОК «Північ».
Під час заходу розігрувалися унікальні лоти, найдорожчим з яких став прапор України, підписаний Героєм України та Почесним громадянином міста Чернігова Віктором Ніколюком. Його придбали за 51 тис грн.
Загалом, учасники сукупно зуміли зібрати 253 920 грн, плюс отримати продуктовий сертифікат на 20 000 грн для придбання Drone «MAVIC 3” і двох тепловізорів. Організатори-волонтери придбають також тепловізор і передадуть землякам, які боронять землю від загарбників.
Одна з організаторок події, очільниця ГО «Сяйво Сіверщини» Ірина Березинець зауважує - готувати благодійну вечерю допомагали кращі кухарі України.
Гості заходу мали змогу скуштувати 5 страв української кухні в авторському виконанні шеф-кухарів Вячеслава Попкова та Артема Блаути. Продукти для страв надала мережа Metro Україна.
«Дякуємо: шеф-кухарю ресторану «Riverside» В’ячеславу Попкову та його колезі Артему Блауту за вишукані і смачні страви, всьому персоналу ресторану за затишок і чудове оформлення. Коваленко Олені, Антоніні Захаровій за авторські лоти і волонтерську допомогу, яка займає велику частину вашого життя. Артем Шовковий - створив атмосферу вечері і тонко провів аукціон, який запам’ятався кожному учаснику заходу».
А ще важливими учасниками події стали підприємці – інвестори, які живо перебивали один одного і разом зібрали кругленьку суму, уточнює Ірина Березинець.
Сам В‘ячеслав Попков зауважив: зробити таку благодійну вечерю - давно було у планах його однодумців.
«Нарешті ми змогли провести захід, який так давно планували … в рідному ЧЕРНІГОВІ. Благодійна вечеря «Воєнний Мішлен», де разом з другом та колегою Артемом Блаутою ми презентували меню з 5-ти страв української кухні в поєднанні з українськими винами підібраними нашим бар-менеджером Андрієм Куземком. Та найголовніше завдяки нашим гостям змогли назбирати на аукціоні 270.000 грн.( з яких 20.000 у вигляді сертифікату нам надали партнери) на придбання життєво важливих речей для Чернігівських підрозділів, що захищають наше мирне життя і разом наблизили перемогу!»
cntime.cn.ua
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.