6 жовтня - цей день в Україні і світі
ДЕНЬ 225 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 225 RUSSIAN AGRESSION
6 жовтня відзначають Всесвітній день охорони місць проживання, День помічника лікаря, День божевільного Капелюшника (з книги "Пригоди Аліси в країні чудес"), у Молдові – Національний день вина, у Єгипті – День збройних сил, США – День тренера і День локшини.
Православна церква святкує зачаття чесного, славетного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Івана, пам'ять святої мучениці Іраїди.
Католицька церква вшановує пам'ять Бруно Кельнського.
День охорони місць проживання
Свято започаткували в 1979 році в рамках Конвенції про охорону дикої флори та фауни та природного довкілля в Європі. У всьому світі в цей день силами різних природоохоронних та екологічних організацій проводяться різноманітні заходи екологічного спрямування, які закликають усю світову спільноту замислитися про необхідність дбайливого ставлення та збереження природних багатств нашої планети, а також створити всі необхідні умови для збереження унікальних місць проживання, яких із кожним роком стає дедалі менше.
Іменини: Артур, Роксолана, Антон, Іван, Йосип.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.