Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 вересня, 18:41:08

Гороскоп на наступний тиждень, 3-9 грудня

02.12.2012   14:55Агенцiя

Цього тижня загостриться боротьба амбіцій, пануватиме непримиримість та впертість. Збільшиться ймовірність конфліктів та складних ситуацій.

Овен (21.03—20.04). Ви можете забути про справи, якi довгий час тримали вас у напруженнi. Це стане кiнцем вашого життєвого етапу. Наприкiнцi тижня трохи вiдпочиньте, присвятiть вiльний час хобi.

Дні: спр. — 9; неспр. — 8.

Телець (21.04—21.05). Ви можете опинитися пiд чиїмось впливом i зробити дурницю. Не пiддавайтеся на провокацiї. Невдовзi до вас повернуться удача i натхнення. Не засиджуйтеся вдома, шопiнг стане своєрiдними лiками вiд депресiї.

Дні: спр. — 7; неспр. — 3.

Близнюки (22.05—21.06). Ви чудово впишетеся в складну ситуацiю i виконаєте те, що потребують вiд вас обставини. Вам захочеться екстриму й активного вiдпочинку, але остерігайтеся травм.

Дні: спр. — 3; неспр. — 4.

Рак (22.06—23.07). У першiй половинi тижня варто придiлити особливу увагу роботi. Не вiдкладайте на потiм те, що можна зробити сьогоднi. У вихiднi вам не вдасться повноцiнно вiдпочити, оскiльки накопичилося багато домашнiх проблем.

Дні: спр. — 8; неспр. — 6.

Лев (24.07—23.08). Найактивнiшою i найпродуктивнiшою буде середина тижня. У дiлових питаннях пiдтримуйте командний дух. Колеги намагатимуться зробити за вас будь–яку роботу. Прислухайтеся до порад досвiдчених друзiв.

Дні: спр. — 5; неспр. — 3.

Діва (24.08—23.09). Перiод сприятливий для отримання нових знань, пiдвищення квалiфiкацiї. Як людина серйозна ви не зосереджуйтесь лише на собi, придiлiть увагу творчому розвитку близьких.

Дні: спр. — 5; неспр. — 4.

Терези (24.09—23.10). Тиждень буде цiкавим i продуктивним. Якщо у вас виникла iдея зайнятися чимось новим та оригінальним, не вiдмовляйте собi в цьому. Дехто з вас отримає не зовсiм приємнi новини.

Дні: спр. — 7; неспр. — 3.

Скорпіон (24.10—22.11). Тиждень проходитиме на позитивнiй нотi. У вас достатньо натхнення як для нових справ, так i для звичної роботи в активному режимi. У вихiднi змiцнюйте сiмейнi традицiї.

Дні: спр. — 8; неспр. — 4.

Стрілець (23.11—21.12). Останнiм часом вам доводилося займатися чужими проблемами, а тепер настав час придiлити увагу собi. Це може бути i поліклініка, i масаж, або просто магазини. Вихiднi проведiть у колі давніх друзів.

Дні: спр. — 9; неспр. — 5

Козеріг (22.12—20.01). У вас буде шанс завершити старi справи. Вiрогiдна зустрiч iз давнiми знайомими. Ближче до вихiдних у вас з’явиться бажання щось круто змiнити в життi, але сім разів відміряйте, перш ніж різати. Чекайте грошових надходжень.

Дні: спр. — 6; неспр. — 7.

Водолій (21.01—19.02). Ви знайдете взаєморозумiння з колегами, з якими конфліктували. Вдасться вирiшити багато дрiбних, але важливих справ. Не вiдмовляйте собi у приємних покупках.

Дні: спр. — 4; неспр. — 5.

Риби (20.02—20.03). Скористайтеся шансом вигiдно вiдзначитися на роботi — i вам приємно, i додатковий плюс для квалiфiкацiї. Вихiднi — непередбачений час, не будуйте чiтких планiв.

Дні: спр. — 3; неспр. — немає.

Інша версія:

ОВНИ, ваше світобачення набирає високоідейних обертів, йде зміна ідеалів, поглядів, переконань, стереотипи руйнуються, все, що вичерпало свій моральний ресурс, відмирає, звільняючи місце для прогресивного. Інформаційні струмки (наповнені спокусами) течуть звідусіль, однак не робіть кардинальних кроків під впливом почутого, не нав’язуйте нікому свої думки.

ТЕЛЬЦІ, як досягти гармонії між бажаннями і вимогами реальності? Питання стане ребром, змусивши балансувати між різнобарвним “хочу” і догматичним “треба”, перевтілитися у затятого економіста та дбайливого господаря, аби дати поштовх сімейному бізнесу, заробити грошей та продуктивно їх інвестувати.

БЛИЗНЯТА, ви носій щастя та добра, якого публіка всюди зустрічає з радістю та щирою любов’ю, головне — в клопотах за чужими проблемами не занедбати особисте буття. Подружні стосунки набирають динамічних обертів, і тут кожна мить на вагу золота: витравіть з душі давні образи, мудро та з любов’ю склейте розбиті глечики, дайте обранцю відчути себе сильною самодостатньою особистістю.

РАКИ, трудовий марафон у розпалі, як діловий партнер та фахівець ви сама досконалість: і швець, і жнець, і на дудку гравець, здатні дати фори неробам та нехлюям, взявши штурмом олімп ділових досягнень як кількістю, так і якістю. Втім, і плата має бути еквівалентною, торгуйтеся з працедавцями й не “продавайтеся” за мізерні кошти. Зараз вам потрібен не посадовий портфель, а товстий гаманець.

ЛЕВИ, якщо серцю хочеться свята, не стримуйте той прекрасний порив, пірніть у вир романтичних розваг і кайфуйте! Вас кохають! Це золота пора енергетичного, творчого, сексуального розквіту, що допоможе подружнім парам поліпшити взаємини, створити затишне сімейне гніздо і продемонструвати найкращі якості турботливого сім’янина та дбайливого господаря.

ДІВИ, сім’я — це колиска духовності та життєдайний генератор, тут ви розвиваєтеся, черпаєте зерна небесної мудрості. У стосунках “батьки-діти” та “начальник-підлеглий” тривають щасливі часи перетворення, тож на роботі маєте унікальні привілеї для кар’єрного зростання та поліпшення матеріального статусу.

ТЕРЕЗИ, вас де не посій там і вродитеся, здатні до адаптації у будь-яких обставинах! Віртуозно змусите танцювати публіку під свою дудку, агітувати за високу ідею — мастак на всі сто. Життєва мудрість, практицизм плюс висока ерудиція здатні творити чудеса успіху там, де процвітає нехлюйство.

СКОРПІОНИ, трудівник ви нівроку, тож ловіть вигідну ділову пропозицію чи рентабельне замовлення, аби долучитися до фінансових джерел, які щедро струменять для вас. Однак слід тримати руку на матеріальному пульсі, збалансувати прибутки та витрати, аби надходження до гаманця (що обіцяють бути високими!) не перевищували витрат.

СТРІЛЬЦІ, вам хоч розірвись: то слід воювати на передовій, то “партизанити” на таємному фронті, чаруючи публіку інтелектом та презентабельністю, однак яскравість персони нічим не затьмарити! Відчуття істинної внутрішньої свободи є основним рушієм, тож коли цей двигун “барахлить”, скоріше всього ви не приборкали Его... а треба!

КОЗОРОГИ, ви оповиті сексуальною чарівністю, що є золотим козирем для облаштування любовного фронту. Паралельно вдалині від суспільної метушні опановуйте діалектику пізнання вищої істини. Відвідуйте храми, богослужіння, вивчайте філософську літературу, читайте Біблію, долучайтеся до святих скарбниць.

ВОДОЛІЇ, на романтичному небосхилі сяє сонце удачі. Вас кохатимуть всім серцем щиро і благородно! І жодні сумніви не повинні затьмарити сяйво насолоди взаємних почуттів. Дружба і кохання зіллються воєдино, піднявши до естетичних вершин ідилії в партнерстві. Тільки менше хваліться, нехай таємничий покров оберігає ваше інтимне щастя від заздрісних людських очей.

РИБИ, трудовий марафон у розпалі, натискайте на професійні педалі й завзято рухайтесь до кар’єрного олімпу, тут щастить, сили фонтанують, тож омріяна посада цілком реальна. Коли бракує обізнаності — вчіться на ходу, доцільно записатися на курси підвищення кваліфікації. Головне, аби нинішня діяльність відповідала фаховому покликанню, сприяла творчій самореалізації

Останні новини Чернігівщини

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби 11:47

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 13.09.2019 двох місцевих жителів засуджено за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що спричинило істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України).

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції 11:17

Результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції у рамках компоненту PEPFAR проекту «Challenge TB» в Чернігівській області обговорено на засіданні за «круглим столом» в обласному центрі.

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону 11:02

На ранковій нараді у муніципалітеті сьогодні учергове проаналізували стан боргів у сфері ЖКГ та по теплопостачальним підприємствам.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:44

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини