Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 08:25:25

15 липня - цей день в Україні і світі

15.07.2022   09:07Агенцiя

15 липня – Всесвітній день навичок молоді, в Україні – День миротворців, у Туреччині – День демократії та національної єдності.

Православні святкують Положення (покладенння) Різи Пресвятої Богородиці у Влахерні.

Всесвітній день навичок молоді

За даними Міжнародної організації праці, молоді люди втричі більше мають шансів стати безробітними, ніж дорослі. 1 із 5 молодих людей, або 125 млн, працюють, але живуть за межею бідності.

Розвиток навичок є основним засобом надати молодим людям можливість зробити плавний перехід до роботи. У грудні 2014 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй оголосила 15 липня Всесвітнім Днем навичок молоді. Мета дня – домогтися вищих соціально-економічних умов для сучасної молоді задля вирішення проблем безробіття та зайнятості.

День українських миротворців

Від 1992 року, близько 40 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях.

21 травня 2013 року Верховна Рада України одноголосно ухвалила Постанову № 292-VII "Про встановлення Дня українських миротворців". Постановою визначено 15 липня Днем українських миротворців із наступним святкуванням її на державному рівні, з метою вшанування мужності та доблесті, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі контингенту та миротворчого персоналу.

 

Іменини: Арсеній та Марія

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.