Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 05:24:40

9 липня - цей день в Україні і світі

09.07.2022   09:00Агенцiя

9 липня Міжнародний день знищення стрілецької зброї, у США – Національний день цукрового печива, в Аргентині – День незалежності, в Австралії – День Конституції.

Православна церква вшановує пам'ять грецького святого Давида Солунського, а у мусульман – Курбан Байрам.

Так, у 1868 році набула чинності 14-та поправка до Конституції США, яка гарантує громадянство країни всім особам, народженим на її території, в 1877 році винахідник телефону Олександр Белл створив першу телефонну компанію, а в Вімблдоні відбувся перший тенісний турнір.

Міжнародний день знищення стрілецької зброї

Міжнародний день знищення стрілецької зброї започатковано Організацією Об'єднаних Націй у 2001 році.

Тоді країни-члени ООН підписали план боротьби зі стрілецькою зброєю, розуміючи, що незаконне виробництво, передача та обіг стрілецької зброї і легких озброєнь та їх надмірне накопичення та неконтрольоване поширення у багатьох частинах світу підривають безпеку та розвиток людства.

День цукрового печива

Незважаючи на те, що свято носить неофіційний характер, відзначається воно як міжнародне, а до його святкування приєднуються кондитери з різних країн світу, які пропонують шанувальникам як традиційні варіанти цукрового печива, так і новинки.

 

Іменини: Тихін, Давид, Іван, Денис, Павло.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.