Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 18:06:42

15 червня - цей день в Україні і світі

15.06.2022   08:21Агенцiя

15 червня – Всесвітній день вітру та День захисту людей похилого віку. У Данії – День прапора, в Італії – День інженера, а в Республіці Корея День сільського господарства.

День захисту людей похилого віку

15 червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19 грудня 2011 року відзначається Всесвітній день поширення інформації про зловживання стосовно літніх людей. В Україні цей день називають Днем захисту людей похилого віку. Його мета — привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення та зловживання стосовно людей похилого віку.

За класифікацією ВООЗ, до категорії людей похилого віку належать особи старше 60 років. У багатьох розвинених країнах світу за останні десятиліття значно зросла частка людей похилого віку.

Всесвітній день вітру

15 червня у світі відзначають Всесвітній день вітру. Мета цього дня — підвищення розуміння суспільства потенціалу та невичерпності вітрових ресурсів і позитивних ефектів, що дає використання відновлюваних джерел енергії.

Цього дня у багатьох країнах проводять численні заходи, які пропагують екологічно чисте та відновлюване джерело енергії – вітер.

Іменини: Дмитро, Іван, Костянтин, Софія, Олена, Марія.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.