Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 23:55:22

4 грудня – Міжнародний день обіймів

04.12.2020   07:17Агенцiя

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

календар

календар

Існує лише один спосіб відзначити це свято - це обійняти всіх і кожного, кого ви захочете.

Згідно з традицією свята, укласти в дружні обійми можна навіть незнайомих людей. Адже обіймаючи чи то близького родича, чи то незнайомця на вулиці, духовні та фізичні переваги для здоров’я залишаються однаковими.

Мета цього свята - проявити більше емоцій у суспільстві. За своєрідним «повір’ям», під час дружніх обіймів, люди обмінюються душевним теплом. Окрім цього існують також і наукові підтвердження користі обіймів:
— дружні дотики підвищують імунітет;
— стимулюють центральну нервову систему;
— підвищують рівень гемоглобіну в крові;
— знижує ризик серцевих захворювань, та рівень гормону стресу (кортизол) у жінок.

Проведені дослідження показали, що пара, котра обіймалась протягом 20 секунд, мала вищий рівень окситоцину — гормон, що викликає більш доброзичливе відношення до інших людей.

Нагадайте своєму оточенню про ваші теплі почуття та нагородіть їх обіймами, що підтвердять ваші щирі почуття.

«Іноді замість тисячі слів, треба просто обійняти».

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини