Синоптики зафіксували найтепліший жовтень за післявоєнний період спостережень
Про це повідомляє Чернігівський обласний центр з гідрометеорології на своїй сторінці у Facebook.
За післявоєнний період спостережень таким теплим жовтень був вперше. У жовтні по області переважала тепла, часом дуже тепла, погода з опадами в окремі дні. Подекуди утворювалися ранкові тумани.
Періоди похолодань зареєстровані 18 та 20-21 жовтня, коли середньодобові температури повітря були нижчими за середні багаторічні значення на 1-2º. У решту днів температури повітря перевищували середні багаторічні показники на 1-8º.
Середньомісячна температура повітря склала 11,2-12,3º тепла і була на 4,6-5,2º вище за середні багаторічні показники.
Максимальна температура повітря підвищувалась до 22-24º. Мінімальна температура повітря та на поверхні ґрунту знижувалась до 1-3º морозу.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.