Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 09:34:47

24 вересня - Міжнародний день караванника

24.09.2020   07:53Агенцiя

Взаємна підтримка, захист та допомога в супроводі і транспортуванні торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани.

календар

календар

Вони стали настільки ефективні і надійні, що багато окремих мандрівників з часом більш воліли приєднатися до якого-небудь каравану, ніж відправитися у свою подорож самостійно і справа була не тільки в міркуваннях елементарної безпеки.

Вирушаючи в далеку дорогу з надією коли-небудь повернутися, людина починала розуміти, що далеко не завжди вона може розраховувати на власні сили або здоров’я, а останні часто могли змінити людині в самий не підходящий момент.

Навіть у сучасному світі з досягненнями в технологіях транспортування, з розвитком інфраструктури та інформаційної підтримки не можливо обійтися без подібних об’єднань. Згадаймо, наприклад, величезні каравани суден, які курсують Північними морськими шляхами, де ціла армада кораблів вибудовується слідом за криголамом або ж каравани, що доставляють гуманітарні вантажі в точки стихійних лих.

Почуття взаємодопомоги та почуття плеча, відкритість і готовність підтримати у важку хвилину - це ті відмінні риси, які притаманні всім, хто обрав своєю професійною діяльністю цю нелегку роботу. Далеко від сім’ї, від рідного вогнища вони перетинають величезні простори і долають великі відстані, стикаючись з найрізноманітнішими і непередбачуваними обставинами.

У 1995-му році, враховуючи внесок подібних об’єднань в суспільне і економічне життя безлічі регіонів Міжнародна асоціація по раціоналізації транспортно-вантажних операцій, за даними проекту DilovaMova.com, заснувала нове всесвітне професійне свято-Міжнародний день караванника. Дата цього дня була приурочена дню народження відомого британського навігатора і мореплавця Адама Вільямса, який народився 24-го вересня 1564-го року. Він вважається першим європейцем, який досяг узбережжя Японії і відкрив цей торговельний напрямок.

Останні новини Чернігівщини

З 10 листопада кілька будинків у Чернігові, які обслуговує АТ «Облтеплокомуненерго», залишаться без гарячої води 09:22

До уваги споживачів АТ «Облтеплокомуненерго»! З 10 листопада по 1 грудня у Чернігові буде тимчасово припинено подачу гарячої води у зв’язку з проведенням робіт на обладнанні теплового пункту.

Президент посмертно відзначив музейницю Марину Гриценко орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 08:37

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент України Володимир Зеленський зустрівся з діячами культури.

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини