Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 10:28:59

Чотири вправи, які нормалізують кровообіг

13.09.2020   16:51Агенцiя

Гімнастичні вправи в ранкові години допомагають активізувати кровообіг, забезпечити приплив енергії та отримати заряд бадьорості на весь день.

Завдяки прискоренню кровообігу, поліпшуються обмінні процеси, зміцнюється нервова й серцево-судинна системи. М’язи підтягуються, постава стає рівною, нормалізується робота всіх органів та систем.

Вправи для поліпшення притоку крові

1. «Море хвилюється»

  • Вихідне положення — лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, розставлені так, щоб зручніше було б обхопити долонями щиколотки. Стежте, щоб стопи залишалися щільно притиснутими до підлоги, і не відривалися від поверхні.

а) Виконуючи вдих, підніміть стегна на максимальну висоту над підлогою, а роблячи видих, опускайтеся в вихідну позицію. Повторіть цю вправу протягом хвилини.

 

б) Востаннє підніміть стегна якомога вище і затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд, при цьому максимально напружте м’язи живота і сідниць.

в) Поверніться у вихідне положення, випряміть ноги і повністю розслабте всі м’язи. Дайте собі відпочити протягом декількох хвилин.

2. «Равлик»

  • Вихідне положення — сидячи на підлозі, зігніть ноги і розведіть коліна в боки, стопи з’єднайте одна до одної. Обхопіть стопи долонями так, щоб щиколотки лежали на пальцях рук. Зробіть глибокий вдих. Роблячи видих, повільно нахиляйтеся до ніг. На вдиху поверніться у вихідну позицію і затримайтеся в ній на деякий час, заплющуючи очі в повній нерухомості.

3. Поза змії

  • Вихідне положення — сидячи на п’ятах. Опустіть лоб на підлогу, долоні складіть в замок — голова і шия змії. Зробіть глибокий вдих і підніміть з’єднані руки вгору за спиною, відчуєте, як напружилися всі м’язи плечового пояса і лопаток. Зафіксуйте це положення протягом 30 секунд, дихання глибоке через ніс. Підніміть руки ще вище, створюючи максимальну напругу, і на видиху повертайтеся у вихідну позицію.

4. Пливемо по повітрю

 
  • Вихідне положення — лежачи на животі, ноги прямі, руки вздовж тіла. Зробіть глибокий вдих. Підніміть ноги. Постарайтеся залишитися в цій позі не менше пів хвилини, виконуючи глибокі вдихи і видихи. На видиху повільно опустіть ноги і повністю розслабтеся. Полежте на животі нерухомо протягом хвилини, уявляючи, як ваше тіло піднімається в повітря.

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини