Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 00:35:55

Гороскоп на наступний тиждень 24 - 30 серпня 2020 року

23.08.2020   13:51Агенцiя

Дві сильні планети Марс в Овні та Сатурн у Козерозі утворюють напружений аспект. Для людей це проявиться у безрозсудній хоробрості та трудоголізмі, водночас, цілі можуть бути недосяжні.

У військових, великих керівників і політиків настає криза в кар’єрі. Не варто лізти на рожен і вперто доводити свою точку зору. Важливо навчитися відстоювати ідеали спокійно. Від непоправного вас вбережуть правильна оцінка ситуації та усвідомлені дії для стабілізації ситуації.

Овен (21.03—20.04).
Навіть якщо не відбуватимуться важливi події, ви можете бути впевнені, що зірки готують ґрунт для змін на краще. Тиждень сприятливий для важливих переговорiв.
Дні: спр. — 25; неспр. — 27.

Телець (21.04—21.05). Ви вiдчуєте суттєвi змiни в кар’єрi, ніяких труднощів не виникатиме. Будьте уважнi в поїздках і за кермом.
Дні: спр. — 26; неспр. — 28.

Близнюки (22.05—21.06). Неприємнi сюрпризи чекають того, хто активно прагне розширювати свої зв’язки. Можлива несподiвана зустріч у незвичному місці.
Дні: спр. — 24; неспр. — 25.

Рак (22.06—23.07). Якщо ви живете з батьками, радимо почати самостійне життя. Настав час, щоб виправити помилки і поліпшити стосунки з коханою людиною.
Дні: спр. — 27; неспр. — 29.

Лев (24.07—23.08). Ви будете в хорошій фізичній формі, радимо серйозно зайнятися спортом. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, облиште поганi звички.
Дні: спр. — 28; неспр. — 30.

Діва (24.08—23.09). Вас чекає чимало цікавого, попереду довгоочiкувана вiдпустка. Минулий тиждень був іспитом, із яким ви блискуче впоралися.
Дні: спр. — 24; неспр. — 26.

Терези (24.09—23.10). Ви позбавилися багатьох шкiдливих звичок, тому легко звільнитеся від усього, що заважає розвиватися. Попереду багато зустрічей, які дозволять визначитися з планами на майбутнє.
Дні: спр. — 25; неспр. — 27.

Скорпіон (24.10—22.11). Вам нічого не загрожує, хіба що потрапите в пута Гіменея. Зберігайте спокій і не грайтеся з чужими почуттями.
Дні: спр. — 28; неспр. — 29.

Стрілець (23.11—21.12). У вас періодично можуть виникати проблеми зі сном. Якщо ви страждаєте на хронічнi захворювання, звертайте увагу на будь-яке погіршення.
Дні: спр. — 24; неспр. — 25.

Козеріг (22.12—20.01). Ваше особисте життя буде насиченим, iнодi здаватиметься, що нічого іншого навколо й не існує. Того, хто зважиться на зміни, чекає вигідний шлюб.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.

Водолій (21.01—19.02). Тиждень буде багатий на фінансові операції та ризиковані підприємства. Але ризик — справа благородна, тож сміливо дійте. Вихiднi проведiть у сiмейному колi.
Дні: спр. — 27; неспр. — 28.

Риби (20.02—20.03). Дехто з вас зуміє домогтися неабияких успіхів. Ваші зусилля будуть винагороджені, але постарайтеся розпорядитися нагородою з розумом.
Дні: спр. — 29; неспр. — 30.

Інша версія:

Гороскоп для Овнів

Всі ваші думки зайняті в цей період роботою або здоров’ям. Стосунки з керівництвом і співробітниками будуть погіршувати через впертість і норовливість. Можлива зміна місця або стилю роботи. Також можуть з’явитися юридичні неприємності. Для чоловіків напружений тиждень, бо складно керувати своєю фізичною силою та енергією. Зверніться за порадою до батька, мудрого керівника, авторитетної для вас людини, під їх початком ви зможете уникнути неприємностей.

Гороскоп для Тельців

Тиждень буде сприятливим, проте зовнішня обстановка ознаменується деякими обмеженнями. Зосередьтеся на домівці і негатив не зможе проникнути у вашу сім’ю. Намагайтеся спокійніше реагувати на будь-яку зміну в партнері, якщо ви щось приховуєте від коханої людини, час про це поговорити та усунути причину хвилювань. Може виникнути необхідність вирішувати юридичні питання, але краще відкласти все це до кінця тижня.

Гороскоп для Близнюків

Сприятливий час для вирішення сімейних питань і шлюбу. Відмінна можливість вирушити у ділову поїздку, санаторій або на спеціалізований курорт. У третю декаду серпня все вдасться, як ви запланували, однак, якщо перед цим була проведена певна робота. Тиждень підходить серйозних розмов з керівництвом, батьками, старшими родичами, можна прояснити питання, які давно вас турбують.

Гороскоп для Раків

У вас у цей час з’явиться багато клопоту: затримки з документами, в дорозі. Тиждень переповнений дрібними справами, різними повідомленнями в месенджерах та інформацією. Розмови про здоров’я і консультації з фахівцями займуть багато часу. Ви можете отримати відомості, пов’язані з новою роботою або навчанням. Ваші ідеї та думки будуть сприйняті колегами, хоча можливі суперечки та необхідність їх коригування.

Гороскоп для Левів

Гороскоп на тиждень, з 24 до 30 серпня 2020 для всіх знаків зодіакуНавколишні схильні визнати ваші досягнення і таланти, а це поліпшить ваше положення в суспільстві. Багато часу займають питання, пов’язані з ресурсами, матеріальними цінностями, талантами. Можлива поява додаткових джерел заробітку, прихований дохід. Водночас, не варто бути занадто приземленими, адже крім грошей є духовні цінності. Цей тиждень досить напружений, якщо щось пішло не за планом, задумайтеся, які у вас є інші важливі пріоритети, крім, фінансових?

Гороскоп для Дів

Вам властиво у цей період висловлювати особисту думку, яка може викликати бурхливу реакцію керівництва чи опонентів. Заручіться підтримкою досвідчених колег, зверніться за порадою до батька або діда – вони допоможуть вийти з гідністю з неприємної ситуації і зберегти репутацію. У цей час варто приготуватися до імпульсивних рішень, однак це може призвести до клопоту, який буде заважати основній роботі. Гарний час для досліджень і інтелектуальної роботи наодинці.

Гороскоп для Терезів

Правильно підібраний імідж, доброзичливість, дипломатичність і вміння знаходити підхід до людей сприятимуть ефективному спілкуванню з вищестоящими. З керівництвом ділові стосунки можуть трансформуватися в особисті або романтичні. Зустріч може відбутися під час виконання своїх посадових обов’язків і вплинути в подальшому на кар’єру. У цей період неможливо приховати якусь інформацію, особливо ту, яка може вас скомпрометувати.

Гороскоп для Скорпіонів

Імпульсивність, боротьба за кардинальні реформи на виробництві, в кар’єрі, підприємницьких справах призводять до надмірних фізичних і психічних навантажень. Невдалий час для вирішення проблем, розподілу прибутку, акціонування, страхування, повернення боргів, а також спадщини та аліментів. Зростають певні ризики, вас можуть намагатися втягнути у великомасштабні заходи або небезпечні афери. Будьте обережні під час використання різної техніки, водінні транспорту, проведення дослідів та експериментів.

Гороскоп для Стрільців

Кар’єра буде успішною завдяки волі та рішучості. Самооцінка і здатність реалізації власних амбіцій зростуть. На перший план виступлять графіки роботи, рішення задач і виконання професійних обов’язків. Ідеї знайдуть можливість до реалізації, однак, якщо ви прислухаєтеся до рекомендацій фахівців і досвідчених колег. Проекти, які вже існують, можна буде впровадити, завдяки додатково отриманій інформації, новому знайомству, використанню ділових зв’язків.

Гороскоп для Козерогів

Перешкоди та опір з боку колег значно підриває вашу віру у власні сили. Скористайтеся цим часом для відпочинку або роботи наодинці, планування, навчання. Знання та відомості, які ви отримаєте в цей період, відкладуться надовго, і ви зможете ними успішно скористатися. Сприятливий період для подачі службових записок або проектів керівництву з реорганізації виробництва.

Гороскоп для Водоліїв

Через напругу у цей період складно зібратися, проте, якщо сконцентруєтеся і будете діяти цілеспрямовано, то досягнете певних успіхів. Виплата боргів, розвиток навичок, які допоможуть вам здобути незалежність у фінансовому плані, також цілком вірогідні. Зростає рішучість і сила волі, в зв’язку з чим, ви станете занадто вимогливі та категоричні. Головне, не зіпсувати сприятливі можливості та використовувати ситуації з максимальною вигодою та користю.

Гороскоп для Риб

Розмови про партнерство та взаємини принесуть лише нервозність, неуважність і дратівливість. З’являться обставини, які сприятимуть дослідженням і розслідуванням. Також у вас вийде краще розуміти психологічні мотиви поведінки інших людей. Цей тиждень є несприятливим для ділової сфери та ознаменується конфліктністю, зіткненнями через ідеї та думки. Краще відкласти відвідування державних структур та офіційних інстанцій.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.