Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 жовтня, 01:38:26

16 липня - День бухгалтера України

16.07.2020   07:21Агенцiя

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цим нелегким трудом.

календар

календар

Офіційне професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається в Україні на підставі датованного 18-го червня 2004 року Указа Президента України за номером 662/2004. Дата свята була встановлена - 16-го липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Говорячи по суті, професія бухгалтера шанована в багатьох країнах. Про престиж цієї професії свідчить також і наявність Міжнародного дня бухгалтера, який відзначається 10-го листопада. На ряду з цим існує навіть регіональні святкові Дні бухгалтера, які встановлюються державними установами в деяких областях на місцевому рівні.

Все це зовсім не ажіотаж, що виник на хвилі сучасного розвитку та економічного прогресу, адже основні управлінські завдання бухгалтерського обліку - це збір і обробка достовірної і максимально повної інформації про діяльність опікуваного господарюючого суб’єкта, що в свою чергу переслідує не тільки ведення правильної податкової звітності та фінансового контролю, а й життєво необхідно для прийняття рішень, заснованих на економічному аналізі цих даних. На скільки ці рішення будуть вірними, на стільки господарюючий суб’єкт буде почувати себе впевнено і спокійно не тільки сьогодні, а й в найближчій перспективі, на стільки його діяльність буде успішною і приносити користь, йому, його співробітникам і його клієнтам і не тільки з простої фінансової точки зору, але і з соціальної.

Останні новини Чернігівщини

470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54

У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.

Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22

Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.

З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51

З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.

Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45

Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини