Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 18:53:53

12 лютого - Міжнародний день шлюбних агентств

12.02.2020   06:49Агенцiя

12 лютого - Міжнародний день шлюбних агентств 12.02.2017 08:27 — Агенцiя Примітно, що практично напередодні Дня святого Валентина - 12 лютого - наголошується це професійне свято - Міжнародний день шлюбних агенств (International Day of Marriage Agencies).

Свято було зареєстровано Державним Департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України 1 грудня 2010 року.

Ідею заснування нового свята, приналежну одному з українських шлюбних агенцій, підхопили багато агентства-партнери США, Канади, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії та Швейцарії.

За деякими даними, історія шлюбних агентств налічує більше 360 років! Перша шлюбна контора «Бюро зустрічей і адрес» була відкрита в Лондоні 29 вересня 1650 року. І з тих пір пошук дружина по оголошенню або через службу знайомств став дуже популярним.

З кожним роком кількість клієнтів шлюбних агентств збільшується, і від анкет, заповнених вручну, поступово, але впевнено, інформація переміщується на веб- сайти в інтернеті. В нашу епоху загальної зайнятості шлюбні агентства, як маяки, допомагають самотнім людям знайти свою половинку. Тисячі людей з вдячністю можуть сказати, що саме за допомогою агентства знайшли шанс кохати, бути коханим, створити сім'ю!

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини