Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 15:11:17

Жіночі недоліки, які подобаються чоловікам

09.09.2012   15:48Агенцiя

Часом кожна жінка комплексує через якихось своїх недоліків. І звичайно ж посилено намагається приховати їх від свого партнера.

Однак не всі знають, що закомплексованість чоловіків дратує, а деякі жіночі недоліки вони, навпаки, вважають достоїнствами. Так які ж вади прекрасної половини людства подобаються чоловікам?

Для більшості представниць жіночої статі проблема ваги постає “ребром”. Навіть жінки з нормальною вагою мріють стати худишкой. Вони виснажують себе фітнесом і дієтами заради представників сильної статі. І даремно. Лише обмеженій кількості чоловіків подобаються “швабри”. Основна маса воліє жінок “в тілі”, а деякі просто обожнюють товстушок.

Напевно, кожна з дам хоч раз на побаченні замовляла в кафе чай і салатик, хоча насправді була звірячо голодна. Не варто будувати з себе “справжню леді” і з’їдати при чоловікові не більше макового зернятка. Чоловікам подобаються дами зі здоровим апетитом. Відсутність останнього асоціюється у них з хворобливістю. Не бійтеся справити погане враження на кавалера – будьте собою!

Джерело: http://newsone.com.ua/health/zhinochi-nedoliki-yaki-podobayutsya-cholovikam.html

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.