Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:26:17

Гороскоп на наступний тиждень

09.09.2012   14:16Агенцiя

Овен (21.03–20.04). Вас чекають напруженi днi, чимало клопотів додадуть фiнансовi перевiрки. Не пiдкидайте хмизу у вогонь i не намагайтеся вирiшити все одразу. Скористайтеся можливiстю для навчання та професiйного самовдосконалення.

Дні: спр. – 15; неспр. – немає.

Телець (21.04–21.05). Оточення вiдiграє важливу роль у вашому життi, ви впевнитеся у простiй iстинi: не май сто рублiв, а май сто друзiв. Можливi конфлiкти з начальством, поставтеся до роботи вiдповiдальнiше.

Дні: спр. – 10; неспр. – 13.

Близнюки (22.05–21.06). Удача буде поряд iз вами, ви зумiєте домовитися про те, що буде вигiдно саме вам. Варто звернути увагу на незавершенi справи, iнакше вашi огрiхи в роботi стануть очевидними.

Дні: спр. – 11; неспр. – 12.

Рак (22.06–23.07). Зараз не кращий перiод для головної ролi, будьте виконавцем, тодi вдасться уникнути багатьох проблем. Вас може захопити iдея оновлення iнтер’єру, також корисною буде самоосвiта.

Дні: спр. – 15; неспр. – 14.

Лев (24.07–23.08). Не забувайте, що тихiше їдеш – далi будеш. Вам краще не суперечити обставинам, а в чомусь навiть наступити на горло власнiй пiснi. Прислухайтеся до порад досвiдчених людей, не зайвою буде стороння допомога.

Дні: спр. – 12; неспр. – немає.

Діва (24.08–23.09). Для вас на перший план вийдуть справи i проблеми родичiв. Ви братимете найактивнiшу участь у їхньому життi. Не приймайте важливих рiшень, поки не впевнитеся в їх рентабельностi.

Дні: спр. – 13; неспр. – 15.

Терези (24.09–23.10). Ви зумiєте подати себе у вигiдному свiтлi, перед вашою чарiвнiстю важко буде втриматися. Ближче до вихiдних ваш миролюбивий норов допоможе уникнути конфлiктiв iз близькими.

Дні: спр. – 15; неспр. – 12.

Скорпіон (24.10–22.11). Для вас може прояснитися заплутана ситуацiя, яка донедавна видавалася таємницею за сiмома печатками. Якщо колеги попросять вас допомогти, не вiдмовляйтеся, адже самi можете опинитися на їхньому мiсцi.

Дні: спр. – 11; неспр. – 10.

Стрілець (23.11–21.12). Не берiться за складнi та вiдповiдальнi справи, не починайте щось важливе, бо наслiдки будуть доволi негативними. Словом, не наламайте дров. Дехто з вас потребує матерiальної допомоги, яку доведеться просити не тiльки у друзiв, а й у ворогiв.

Дні: спр. – 13; неспр. – 14.

Козеріг (22.12–20.01). Бiльше спiлкуйтеся з друзями, вони наштовхнуть вас на нестандартнi шляхи вирiшення поставлених завдань. Але не поспiшайте зi своїм ноу–хау, начальство ще не готове до цього. Звернiть увагу на власне здоров’я.

Дні: спр. – 14; неспр. – 15.

Водолій (21.01–19.02). Зараз краще зайнятися чимось важливим, сконцентруйтеся на робочих справах. Ваша пiдтримка знадобиться друзям. Зростає ризик загострення хронічних хвороб.

Дні: спр. – 16; неспр. – немає.

Риби (20.02–20.03). Зараз несприятливий час для поїздок, також не варто починати нову дiяльнiсть. Присвятiть час банальним проблемам. Вихiднi ви проведете в приємнiй компанiї, дехто з вас зустрiне своє кохання.

Дні: спр. – 13; неспр. – 15.

Інша версія:

ОВНИ, ви повинні позбавитися від стресових навантажень, що входять у підвищений чинник ризику для здоров’я, не поспішайте стрімголов хапатися за роботу заради виконання чужих прохань. Все, що шкодить відмінному самопочуттю, має бути відкинуто. Укріплюйте стосунки з благовірними, сексуальний потяг посилиться, тож є шанс зцементувати союз інтимними насолодами.

ТЕЛЬЦІ, полум’я любові у серці запалає з новою силою, адже обранець зміниться на краще, отже, вас очікує подвійне свято перемоги від того, що досягли бажаного завдяки особистим невтомним виховним діям, що “зліпили” під себе – те й отримали!

БЛИЗНЯТА, ви маєте стати еталоном домострою, сумлінно нести вахту під рідним дахом. Тримайте руку на сімейному пульсі, упорядковуйте побут, оздоровлюйте психологічну родову ауру – цим закладете собі на майбутнє добротний тил.

РАКИ, нині ви маг, що володіє чарами і не тільки в інтимній сфері. Домовляйтеся, втілюйте ідеї, укладайте угоди з компаньйонами (але тільки з давніми) зі всією властивою вам скрупульозністю, практичністю, діловою кмітливістю. Міняти коней на переправі не можна. Від цього залежить успіх співпраці й авторитет у працедавців.

ЛЕВИ, реалізація таємних бажань пройде на “ура”, джерела прибутків щедро зафонтанують завдяки прибутковим замовленням і високим діловим якостям, тільки не звалюйте на себе нові зобов’язання, а займайтеся роботою, на якій ви давно спеціалізуєтеся. У контактній сфері удача завітає до всіх, хто мріє знайти друзів-партнерів на тривалий час.

ДІВИ, девіз тижня: хай живе оновлення! Ви самодостатня впливова у соціумі особистість, час перевернути успішну новаторську сторінку в своєму існуванні, дебютуйте, сміливо починайте нові проекти на шляху бажань бути найкращими, найуспішнішими, коханими – шлагбаум відкритий!

ТЕРЕЗИ, ви променієте сексуальними флюїдами, приваблюючи протилежну стать… Однак веселі розваги почекають, доля їх поки не схвалює, законспіруйтеся в підпіллі, сховайтеся подалі від людської суєти і втішайтеся сімейним щастям. Кровні узи і рідне вогнище – святе, відновлюйте фамільні традиції, частіше згадуйте предків, дитинство, юність, відвідайте край, де народилися.

СКОРПІОНИ, шлях реалізації кар’єрних устремлінь пролягає через колективну діяльність, саме в діловій команді очікуються зміни, які мають позитивно відобразитися на подальшій діяльності. Робіть ставку на неформальне лідерство й упроваджуйте намічені задуми – сил предостатьньо, енергопотенціал сягне кульмінації.

СТРІЛЬЦІ, настав час пожинання плодів за минулий рік як за правильні, так і помилкові дії. Доля справедливо відплатить по заслугах, на більше не сподівайтеся. Невдачі очікують ледарів, а тріумфи є призом небес для невтомних трударів та творчих митців. Проте це – виховний урок, що кардинально вплине на вашу свідомість, зробить духовно зрілішим, мудрішим, аби в майбутньому не наступити знову на ті ж граблі.

КОЗОРОГИ, вам відведено роль учителя та прагматичного наставника, що чудово розуміється на життєвих премудростях, вміє поєднати теорію із практикою, що сприятиме завоюванню високого авторитету в соціумі. Сміливо демонструйте на публіці все, чим можна похвалитися та надихнути людей на нові звершення! А нереалізований сексуальний потенціал чудово можна трансформувати на професійному поприщі, збагативши банк творчих набутків, заробити грошей. Тримайтеся благовірних, адже між вами існує плотський потяг, що є страховкою від блуду.

ВОДОЛІЇ, занурившись у водоверть сексуальної пристрасті, пам’ятайте, що в свій інтимний світ посвячувати інших не можна, аби не збудити підсвідому заздрість недоброзичливців, звук молота любові ніхто не повинен чути! Нині для шанувальників ви – на п’єдесталі ідеального коханця, тож викладайтеся на всі “сто” в любовному мистецтві, аби не впасти з того почесного місця!

РИБИ, без вас і сонце мерхне, радійте своїй затребуваності, охоче підставляйте бідолахам братське плече і не прогавте за альтруїстичним клопотом особисте щастя! А ось віжки шлюбного воза віддайте в руки половинки, чинитимете спротив – буде гірше. Взаємини проходять випробування на міцність, де головне – не потрапити в залежність від супутника, потреба розчинитися один в одному є помилковою. Це не істинна любов! Спільна мета та гармонія різноманітних інтересів убереже ваш союз від руйнівної “дифузії”, коли особистість деградує

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.