Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 14:28:58

Гороскоп на наступний тиждень

09.09.2012   14:16Агенцiя

Овен (21.03–20.04). Вас чекають напруженi днi, чимало клопотів додадуть фiнансовi перевiрки. Не пiдкидайте хмизу у вогонь i не намагайтеся вирiшити все одразу. Скористайтеся можливiстю для навчання та професiйного самовдосконалення.

Дні: спр. – 15; неспр. – немає.

Телець (21.04–21.05). Оточення вiдiграє важливу роль у вашому життi, ви впевнитеся у простiй iстинi: не май сто рублiв, а май сто друзiв. Можливi конфлiкти з начальством, поставтеся до роботи вiдповiдальнiше.

Дні: спр. – 10; неспр. – 13.

Близнюки (22.05–21.06). Удача буде поряд iз вами, ви зумiєте домовитися про те, що буде вигiдно саме вам. Варто звернути увагу на незавершенi справи, iнакше вашi огрiхи в роботi стануть очевидними.

Дні: спр. – 11; неспр. – 12.

Рак (22.06–23.07). Зараз не кращий перiод для головної ролi, будьте виконавцем, тодi вдасться уникнути багатьох проблем. Вас може захопити iдея оновлення iнтер’єру, також корисною буде самоосвiта.

Дні: спр. – 15; неспр. – 14.

Лев (24.07–23.08). Не забувайте, що тихiше їдеш – далi будеш. Вам краще не суперечити обставинам, а в чомусь навiть наступити на горло власнiй пiснi. Прислухайтеся до порад досвiдчених людей, не зайвою буде стороння допомога.

Дні: спр. – 12; неспр. – немає.

Діва (24.08–23.09). Для вас на перший план вийдуть справи i проблеми родичiв. Ви братимете найактивнiшу участь у їхньому життi. Не приймайте важливих рiшень, поки не впевнитеся в їх рентабельностi.

Дні: спр. – 13; неспр. – 15.

Терези (24.09–23.10). Ви зумiєте подати себе у вигiдному свiтлi, перед вашою чарiвнiстю важко буде втриматися. Ближче до вихiдних ваш миролюбивий норов допоможе уникнути конфлiктiв iз близькими.

Дні: спр. – 15; неспр. – 12.

Скорпіон (24.10–22.11). Для вас може прояснитися заплутана ситуацiя, яка донедавна видавалася таємницею за сiмома печатками. Якщо колеги попросять вас допомогти, не вiдмовляйтеся, адже самi можете опинитися на їхньому мiсцi.

Дні: спр. – 11; неспр. – 10.

Стрілець (23.11–21.12). Не берiться за складнi та вiдповiдальнi справи, не починайте щось важливе, бо наслiдки будуть доволi негативними. Словом, не наламайте дров. Дехто з вас потребує матерiальної допомоги, яку доведеться просити не тiльки у друзiв, а й у ворогiв.

Дні: спр. – 13; неспр. – 14.

Козеріг (22.12–20.01). Бiльше спiлкуйтеся з друзями, вони наштовхнуть вас на нестандартнi шляхи вирiшення поставлених завдань. Але не поспiшайте зi своїм ноу–хау, начальство ще не готове до цього. Звернiть увагу на власне здоров’я.

Дні: спр. – 14; неспр. – 15.

Водолій (21.01–19.02). Зараз краще зайнятися чимось важливим, сконцентруйтеся на робочих справах. Ваша пiдтримка знадобиться друзям. Зростає ризик загострення хронічних хвороб.

Дні: спр. – 16; неспр. – немає.

Риби (20.02–20.03). Зараз несприятливий час для поїздок, також не варто починати нову дiяльнiсть. Присвятiть час банальним проблемам. Вихiднi ви проведете в приємнiй компанiї, дехто з вас зустрiне своє кохання.

Дні: спр. – 13; неспр. – 15.

Інша версія:

ОВНИ, ви повинні позбавитися від стресових навантажень, що входять у підвищений чинник ризику для здоров’я, не поспішайте стрімголов хапатися за роботу заради виконання чужих прохань. Все, що шкодить відмінному самопочуттю, має бути відкинуто. Укріплюйте стосунки з благовірними, сексуальний потяг посилиться, тож є шанс зцементувати союз інтимними насолодами.

ТЕЛЬЦІ, полум’я любові у серці запалає з новою силою, адже обранець зміниться на краще, отже, вас очікує подвійне свято перемоги від того, що досягли бажаного завдяки особистим невтомним виховним діям, що “зліпили” під себе – те й отримали!

БЛИЗНЯТА, ви маєте стати еталоном домострою, сумлінно нести вахту під рідним дахом. Тримайте руку на сімейному пульсі, упорядковуйте побут, оздоровлюйте психологічну родову ауру – цим закладете собі на майбутнє добротний тил.

РАКИ, нині ви маг, що володіє чарами і не тільки в інтимній сфері. Домовляйтеся, втілюйте ідеї, укладайте угоди з компаньйонами (але тільки з давніми) зі всією властивою вам скрупульозністю, практичністю, діловою кмітливістю. Міняти коней на переправі не можна. Від цього залежить успіх співпраці й авторитет у працедавців.

ЛЕВИ, реалізація таємних бажань пройде на “ура”, джерела прибутків щедро зафонтанують завдяки прибутковим замовленням і високим діловим якостям, тільки не звалюйте на себе нові зобов’язання, а займайтеся роботою, на якій ви давно спеціалізуєтеся. У контактній сфері удача завітає до всіх, хто мріє знайти друзів-партнерів на тривалий час.

ДІВИ, девіз тижня: хай живе оновлення! Ви самодостатня впливова у соціумі особистість, час перевернути успішну новаторську сторінку в своєму існуванні, дебютуйте, сміливо починайте нові проекти на шляху бажань бути найкращими, найуспішнішими, коханими – шлагбаум відкритий!

ТЕРЕЗИ, ви променієте сексуальними флюїдами, приваблюючи протилежну стать… Однак веселі розваги почекають, доля їх поки не схвалює, законспіруйтеся в підпіллі, сховайтеся подалі від людської суєти і втішайтеся сімейним щастям. Кровні узи і рідне вогнище – святе, відновлюйте фамільні традиції, частіше згадуйте предків, дитинство, юність, відвідайте край, де народилися.

СКОРПІОНИ, шлях реалізації кар’єрних устремлінь пролягає через колективну діяльність, саме в діловій команді очікуються зміни, які мають позитивно відобразитися на подальшій діяльності. Робіть ставку на неформальне лідерство й упроваджуйте намічені задуми – сил предостатьньо, енергопотенціал сягне кульмінації.

СТРІЛЬЦІ, настав час пожинання плодів за минулий рік як за правильні, так і помилкові дії. Доля справедливо відплатить по заслугах, на більше не сподівайтеся. Невдачі очікують ледарів, а тріумфи є призом небес для невтомних трударів та творчих митців. Проте це – виховний урок, що кардинально вплине на вашу свідомість, зробить духовно зрілішим, мудрішим, аби в майбутньому не наступити знову на ті ж граблі.

КОЗОРОГИ, вам відведено роль учителя та прагматичного наставника, що чудово розуміється на життєвих премудростях, вміє поєднати теорію із практикою, що сприятиме завоюванню високого авторитету в соціумі. Сміливо демонструйте на публіці все, чим можна похвалитися та надихнути людей на нові звершення! А нереалізований сексуальний потенціал чудово можна трансформувати на професійному поприщі, збагативши банк творчих набутків, заробити грошей. Тримайтеся благовірних, адже між вами існує плотський потяг, що є страховкою від блуду.

ВОДОЛІЇ, занурившись у водоверть сексуальної пристрасті, пам’ятайте, що в свій інтимний світ посвячувати інших не можна, аби не збудити підсвідому заздрість недоброзичливців, звук молота любові ніхто не повинен чути! Нині для шанувальників ви – на п’єдесталі ідеального коханця, тож викладайтеся на всі “сто” в любовному мистецтві, аби не впасти з того почесного місця!

РИБИ, без вас і сонце мерхне, радійте своїй затребуваності, охоче підставляйте бідолахам братське плече і не прогавте за альтруїстичним клопотом особисте щастя! А ось віжки шлюбного воза віддайте в руки половинки, чинитимете спротив – буде гірше. Взаємини проходять випробування на міцність, де головне – не потрапити в залежність від супутника, потреба розчинитися один в одному є помилковою. Це не істинна любов! Спільна мета та гармонія різноманітних інтересів убереже ваш союз від руйнівної “дифузії”, коли особистість деградує

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.