19 липня - Єремєєв день
В церковному календарі це день пам'яті преподобного Сисоя Великого і мученика Єрмія Афінського. Інші назви свята: «Сисой і Веремій», «Сисой світлий», «Веремій».
					У народі здавна вважали, що на Сисоєв день особливі властивості отримує роса. Вона дає сили і здоров'я як людям, так і тваринам і птахам. 
Сисой був ченцем пустельником, він жив у печері в Єгипетській пустелі, яку освятив молитвами його попередник Антоній Великий. Сисой провів у самоті 60 років і отримав дар чудотворення. Одного разу він навіть зміг повернути до життя померлого юнака. 
А Єрмій народився в Афінах і проповідував християнство. Коли імператор Нумеріан організував гоніння на християн, Єрмія схопили і вбили. Разом з ним постраждали ще 5 мучеників і два градоначальника.
Останні новини Чернігівщини
Послуги без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільний ЦНАП 09:43
На Бобровиччині команда місцевого Центру надання адміністративних послуг щодня працює над тим, аби послуги були доступні кожному — у лікарні, в старостаті чи просто вдома у громадян.
Прилуцькі поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо підозрюваної у грабежі 09:11
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції завершили досудове розслідування та передали до Прилуцької окружної прокуратури обвинувальний акт щодо 23-річної мешканки Ніжина, яка відкрито заволоділа товаром із магазину.
Відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради 08:50
Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації Сергія Курені відбулося чергове засідання обласної архітектурно-містобудівної ради.
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).