Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 06:11:00

Ловці часу: 10 корисних додатків для ефективного тайм-менеджменту

09.06.2019   09:40Агенцiя

Час неможливо повернути, але його можна використовувати продуктивно: допоможе знання основних принципів управління часом, а також – тематичні додатки.

Деякі з них – у новій добірці онлайн-журналу The Point.

  1. Smarter Time

Деякі хронофаги – наприклад, соціальні мережі, забирають у нас стільки цінного часу тільки через те, що ми не усвідомлюємо, скільки саме хвилин і годин витрачаємо на них. Результат – стрес та вигорання. Додаток допомагає відстежувати час, який ми інвестуємо в різні справи, щоб усвідомлено встановлювати баланс. Зокрема, така аналітика корисна для планування розкладу, тренування концентрації, встановлення цілей і навіть відстежування тривалості сну.

Деталі: Android; безкоштовно, є платний контент.

  1. Sectograph

Ще один варіант візуалізації планів – цього разу у вигляді циферблата. Достатньо просто створити списки робочих та особистих справ – додаток отримує дані з Google-календаря та відображає їх на 12-секторній діаграмі. Це, як анонсують розробники, «загострює відчуття часу».

Деталі: Android; безкоштовно, є платний контент.

  1. One Big Thing

Додаток простий, але може бути дуже корисним для тих, кому важко визначитися з пріоритетами: дозволяє обрати одне найголовніше завдання і нагадує про нього протягом дня. Це онлайн-варіант звичних стікерів, що допомагає використовувати в своїй роботі відомий принцип тайм-менеджменту «1-3-5»: 1 «велика» справа, 3 «середньої важливості» і 5 дрібних.

Деталі: IOS; безкоштовно, є платний контент.

  1. Планувальник від Agnessa Studio

В цьому додатку кілька корисних інструментів – планувальник справ, цілей, органайзер, записник, нагадування, календар тощо. Зокрема, в ньому зручно керуватися популярним принципом тайм-менеджменту – «ділити слона на частини», тобто будь-яке завдання може бути роздроблене на підзавдання. Це дає розуміння кроків, які варто зробити для досягнення мети.

Деталі: Android; безкоштовно, є платний контент.

  1. Pomodoro Timer

Додаток для тих, хто практикує техніку тайм-менеджменту «помідор». Треба створити перелік завдань, вибрати одне для виконання – і запускається 25-хвилинний таймер. Протягом цього часу необхідно займатися певною справою. Потім – 3-5-хвилинний відпочинок, згодом – новий цикл. Кожні 4 інтервали – велика перерва (до 30 хвилин). Головне не відволікатися на дрібниці протягом сфокусованої роботи і не ігнорувати відпочинок, щоб не втрачати продуктивність.

Деталі: Android; безкоштовно.

  1. Kanban Tool

Інструмент базується на ідеях японської системи канбан. Інтерфейс складається з «дошок», на яких відображені завдання і проекти. Особливо зручний для командної роботи: завдання легко створювати та переміщувати, і зміни одразу бачать усі причетні до проекту.

Деталі: Android, IOS; безкоштовно.

  1. Pocket

Цікавий контент, що випадково потрапляє до поля зору, відволікає увагу від важливих справ – наприклад, це статті, відео та інші матеріали. Цей додаток дозволяє зберігати сторінки в один клік, щоб подивитися їх потім, коли буде вільний час.

Деталі: Android, IOS; безкоштовно, є платний контент.

  1. Forest

Цей додаток допомагаю візуалізувати свою продуктивність. Принцип роботи простий: коли ви починаєте виконувати завдання, яке вимагає зосередженості, то саджаєте віртуальне дерево на гаджеті. Якщо працюєте протягом часу, встановленого на таймері, без перерв на смартфон – дерево виросте, якщо відволікаєтеся – ні. Те, як швидко та густо росте ліс у додатку, дозволяє оцінити свою здатність фокусуватися. В налаштуваннях можна вказувати сайти та інші ресурси, які «крадуть» робочий час, щоб ефективніше контролювати себе.

Деталі: Android, IOS; безкоштовно, є платний контент.

  1. Stay Focused

Рішення для тих, кого відволікають соціальні мережі, месенджери та інші ресурси. Додаток дозволяє обмежити доступ до певних сайтів – встановлювати щоденний ліміт, обмеження в певні проміжки часу тощо. Допомагає розвивати навички самоконтролю.

Деталі: Android; безкоштовно, є платний контент.

  1. Tick Tick

Зручний інструмент для створення списків справ. Дозволяє встановлювати дедлайни та налаштовувати нагадування, заповнювати та керувати своїм розкладом у календарі, розшерювати свої завдання для інших користувачів тощо.

Деталі: Android, IOS; безкоштовно, є платний контент.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини