Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 17:26:19

Літній табір "Салют" відкрив свої двері для дітей з Чернігівщини

03.06.2019   13:45Агенцiя

Для дітей Чернігівської області розпочався сезон оздоровлення та відпочинку біля моря.

1 червня сто дітей з Чернігівщини відправились до закладу оздоровлення «Салют» на 1 зміну, яка триватиме 21 день.

Табір «Салют» знаходиться в селі Коблево Березансього району Миколаївської області. Тут на дітей чекає багато пригод і тематичних розваг, нові друзі та головне - тепле море.

Оздоровлення та відпочинок дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відбудеться за рахунок бюджетних коштів.

Також, протягом літа діти Чернігівщини зможуть відпочити у таборі "Наталія", Закарпатської області, цілорічному таборі «Молода гвардія», що в Одеській області та "Артек" в Київської області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.