11 лютого - День хворого
Хворіти - неприємна справа. Вона неприємна ні для кого. З одного боку хвороба приносить хворому тільки страждання, з іншого - вона відволікає масу сил і енергії у здорової частини населення, яка за службовим обов’язком або обставин, змушена миритися з таким станом справ.

Переважна більшість з нас так чи інакше стикалася з цим негативним явищем. Багато хто з нас хворіл, або відчуває усю підступність хвороби на собі зараз. У такі хвилини ми розуміємо, як для нас важлива підтримка і турбота тих, хто може її надати. Комусь із нас доводилося доглядати за хворими, хтось робить це постійно, обравши для себе професію медика. Є серед нас і ті, для кого підтримка і догляд за хворими - це святе веління душі.
Поділяючи глибоку небайдужість з людьми, хто з тих чи інших причин недуги потребує сторонньої опіки, а також з метою підбадьорення і зміцнення позитивного ставлення співробітників медичних та інших установ, які займаються забезпеченням такої підтримки, згідно даних проекту DilovaMova.com, 13-го травня 1992-го року за ініціативи глави Ватикану Іоанна Павла II, було запропоновано новий міжнародний пам’ятний день - Всесвітній день хворого.
Дата 11-е лютого, в яку було прийнято відзначати цей День, нерозривно пов’язана з добрими католицькими традиціями і великою місією, покладеною Богом на всю християнську церкву. Безкорислива чеснота і самопожертва в ім’я порятунку свого ближнього - свята місія, нагорода за яку скоріше очікується християнами на небесах.
Безліч християнських місій і парафій по всьому світу вже багато століть організовують подібну підтримку - догляд за хворими і немічними, які мають гостру потребу в опіці і дуже обмежені можливості. Персонал цих закладів представляють люди, для яких часто чужа біль сприймається як своя власна і вони в свою чергу також потребують підбадьорення.
За роки свого існування Всесвітній день хворого вже давно вийшов за рамки суто конфессіального заходу. Зараз він підтримується також на рівні інших всіляких державних і комерційних медичних закладів. У цей День стало популярним проводити всілякі благодійні акції та заходи, організовувати перегляди тематичних фільмів та концертних програм, вести повчальні бесіди і багато іншого.
Останні новини Чернігівщини
Звернення до представників засобів масової інформації та мешканців Чернігова 10:58
Шановні представники ЗМІ та чернігівці! Просимо вас уважно поставитися до цього повідомлення та відповідально поширювати будь-яку інформацію, що стосується наявності у ваших домівках світла, води, газу та тепла.
Виокремити актуальні потреби в медицині, освіті та соціальній сфері прикордонних громад Чернігівщини: в регіоні працює команда ЮНІСЕФ 10:57
Вкотре на Чернігівщині – команда Представництва ЮНІСЕФ в Україні. У фокусі візиту – вивчити потреби регіону та визначити напрямки, де може допомогти Фонд.
З пунктами незламності і генераторами: як функціонує Корюківський район після ударів по енергетиці 10:56
Попри складну ситуацію в енергосистемі через ворожі удари по громадах Корюківського району, об’єкти соціальної сфери продовжують працювати. Всюди – на альтернативних джерелах.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:52
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

23 жовтня: цей день в Україні і світі 09:37
ДЕНЬ 1338 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1338 RUSSIAN AGRESSION