Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 03:16:13

Порада дня. Забудьте про проблеми і все зміниться на краще

02.11.2011   12:29Агенцiя

Не кажіть нікому, що у Вас "ПРОБЛЕМИ", кажіть краще, що у Вас "ТИМЧАСОВІ ТРУДНОЩІ". І тоді Ви побачити, як ці труднощі швиденько покинуть Ваше життя. Все буде добре!

Забудьте в своем лексиконе о слове проблемы - превратите их во временные трудности.
И тогда вы освободите место для успехов в вашей жизни.

Комментирует Анна Жарая, кандидат педагогических наук, доцент кафедры биологических основ физвоспитания и спорта ЧНПУ:
- Есть слова, которые привносят в нашу жизнь негативное влияние. Часто можно слышать от людей выражения типа "У меня столько проблем", "у меня такие проблемы" и т.д. И действительно, такие люди обрастают неприятностями и проблмами со всех сторон. Слова "БЕДА", "ПРОБЛЕМА", "НЕТ" накладывают отпечаток на стереотипы мышления. Таким образом, мы привлекаем негатив в повседневную жизнь. Если хотите поделиться, то замените эти слова на "ВРЕМЕННЫЕ ТРУДНОСТИ" (а временное все проходит) или просто употребляйте слова без "НЕТ". Например, вместо "У МЕНЯ НЕТ ДЕНЕГ" скажите "У МЕНЯ НЕДОСТАТОЧНО ДЕНЕГ", тогда частичка "НЕ" в отличие от "НЕТ" по принципу "а Баба Яга против" отпечатается в Вашей жизни как "ДОСТАТОЧНО".

 

Останні новини Чернігівщини

КП

КП "Зеленбуд" презентувало програму озеленення на 2021-2025 роки 20:34

Сьогодні, 3 серпня, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Артем Стах презентував Проект програми розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, розроблений спеціалістами комунального підприємства.

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні

Чернігівський фермер планує вирощувати картоплю на зрошенні 20:30

Фермерське господарство «Напорівське» із села Лукашівка Чернігівського району планує вирощувати картоплю на зрошенні, яке дозволяє отримувати удвічі вищий врожай, ніж на богарі.

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах

Антитерористичні тренування та правила польотів у контрольованих прикордонних районах 20:26

Силовики відпрацювали реагування на появу «порушників» у небі.

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти

До чернігівських кінологів завітали ліцеїсти 20:20

У вівторок, 3 серпня до співробітників пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапих вихованців завітали учні комунального закладу "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради.

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни

За втручання прокуратури державі повернуто понад 30 незаконно відчужених будинків бази відпочинку на березі Десни 20:10

Північним апеляційним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу суб’єкта господарювання на рішення Господарського суду Чернігівської області від 09.12.2020, яким задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури про визнання права власності на майно та його витребування на користь держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України.